Фондові торги в РФ завершилися зниженням індексів

Вівторок 25 жовтня 2011 18:36
Автор: RBC.UA
Торгова сесія на російському ринку акцій завершилася сьогодні зниженням провідних фондових індексів.

Торгова сесія на російському ринку акцій завершилася сьогодні зниженням провідних фондових індексів.

За підсумками дня індекс ММВБ знизився на 1,39% - до 1462,17 пункту. Індекс РТС опустився до відмітки 1500,05 пункту, що на 0,58% нижче за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard втратив 1,5%, завершивши день на відмітці 9903,39 пункту.

Аналітик компанії "Атон" Олена Кожухова відзначає, що торги на російських біржах сьогодні почалися з різноспрямованої зміни основних індексів. Ближче до відкриття торгів у США в результаті погіршення зовнішнього фону індикатори перейшли на негативну територію. Настрої на фондових біржах Європи напередодні завтрашнього саміту лідерів Євросоюзу, на якому мають бути оголошені остаточні деталі плану виходу з боргової кризи, панували різноспрямовані і змінилися на більш песимістичні до завершення дня, говорить експерт.

За її словами, в Європі 26 жовтня відбудеться друга частина саміту лідерів Євросоюзу, на якій має бути представлений остаточний план виходу регіону з боргової кризи. Чекати моментального вирішення всіх проблем в Європі навряд чи варто, проте план - як мінімум - повинен дати інвесторам надію на поступову стабілізацію ситуації в регіоні.

"Індекс ММВБ в ході попередніх торгів намагався встояти вище подоланого вчора значення 1460 пунктів, проте ближче до завершення дня, після негативного відкриття торгів у США, значно ослабив свої позиції. Найближчою підтримкою для індексу виступає рівень 1430 пунктів, а опором є значення 1490 пунктів. ММВБ в ході торгів напередодні вийшов за рамки середньострокового низхідного каналу і тому той факт, чи зможе він утримати відіграні позиції до завершення поточного тижня, є для "биків" дуже важливим", - резюмувала Кожухова.

Напередодні, торги на російському ринку акцій завершилися більш ніж впевненим зростанням. З самого початку індекси ММВБ і РТС злетіли, підігріті оптимізмом після саміту Євросоюзу. Зростання підтримував і сприятливий зовнішній фон - росли як ціни на сировинних ринках, так і світові фондові індекси, однак російські акції йшли вгору, швидше, за своїх зарубіжних колег.

За підсумками торгів 24 жовтня 2011р. індекс ММВБ виріс на 2,47% - до 1482,81 пункту. При цьому індекс РТС подолав позначку в 1500 пунктів, зупинившись на позначці 1508,82 пункту (+3,58%). Індекс RTS Standard додав за день 2,34%, перейшовши за 10 тис. пунктів і завершив день на рівні 10053,88 пункту.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся