Фондові торги в РФ завершилися зростанням індексів

Середа 12 жовтня 2011 18:32
Автор: RBC.UA
Торгова сесія на російському ринку акцій завершилася сьогодні упевненим зростанням провідних фондових індексів.

Торгова сесія на російському ринку акцій завершилася сьогодні упевненим зростанням провідних фондових індексів.

За підсумками дня індекс ММВБ виріс на 2,38% - до 1396,51 пункту. Індекс РТС піднявся до відмітки 1407,77 пункту, що на 3,88% вище за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard додав 2,65%, завершивши день на позначці 9497,76 пункту.

Начальник відділу довірчого управління Абсолют Банку Іван Фоменко відзначає, що сьогодні російські біржові індикатори продемонстрували високі темпи зростання, чому сприяв підйом на глобальних ринках. Інвестори налаштовані оптимістично, вірячи в те, що боргові проблеми Європи будуть незабаром вирішені. Також на позитивний лад гравців налаштовує макроекономічна статистика зі США, яка останнім часом все частіше радує оптимістичними цифрами, каже експерт.

За його словами, майбутня рекапіталізація європейського банківського сектора сприяє покупкам акцій європейських банків, що, в свою чергу, підштовхує гравців до покупки акцій і російських банків. Також від банківського сегмента не відстають акції нафтогазових компаній. Тут основний попит покупців був зосереджений в паперах Газпрому і "Роснафти". "В цілому настрої на російських торгах переважали оптимістичні, і, дуже ймовірно, зростання буде продовжене. Цікавими для покупки виглядають акції банків (за період нестабільності вони помітно подешевшали), нафтогазових і електроенергетичних компаній", - резюмував Фоменко.

Відзначимо, напередодні торгова сесія на російському ринку акцій завершилася зниженням провідних індексів. За підсумками дня індекс ММВБ знизився на 1,22% - до 1364,06 пункту. Індекс РТС опустився до відмітки 1355,21 пункту, що на 0,77% нижче за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard втратив 0,86%, завершивши день на позначці 9253 пункту. Обсяг торгів на ФБ ММВБ склав 58,08 млрд руб., в RTS Standard - 14,58 млрд руб

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся