ua en ru

Fitch покращило прогноз з рейтингів 9 українських банків

Автор: RBC.UA
Fitch Ratings змінило з «Негативного» на «Стабільний» прогноз щодо рейтингів дев'яти українських банків і підтвердило всі їхні рейтинги. Про це повідомляє прес-служба агентства.

Fitch Ratings змінило з «Негативного» на «Стабільний» прогноз щодо рейтингів дев'яти українських банків і підтвердило всі їхні рейтинги. Про це повідомляє прес-служба агентства.

Рейтинг змінений таким банкам:

УкрСиббанк, Укрсоцбанк, Банк Форум, Правекс-банк, ВАТ ВТБ Банк (Україна): Довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) в іноземній валюті підтверджений на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні «B», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний».
Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «E». Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні «AAA (ukr)», прогноз «Стабільний».

ПроКредит Банк (Україна): Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні «B», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Короткостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні «В». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «D / E». Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні «AAA (ukr)», прогноз «Стабільний».

ВАТ Державний Ощадний Банк України ( «Ощадбанк»): Довгострокові РДЕ в іноземній і національній валюті підтверджені на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Рівень підтримки довгострокового РДЕ підтверджений як «B-». Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «E». Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні "A + (ukr)», прогноз «Стабільний».

ВАТ Державний експортно-імпортний банк України ( «Укрексімбанк»):
Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Рівень підтримки довгострокового РДЕ підтверджений як «B-». Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «D». Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні «AA-(ukr)», прогноз «Стабільний».

ПриватБанк: Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B-», прогноз змінений з «Негативного» на «Стабільний». Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Рейтинг підтримки підтверджений на рівні "5". Індивідуальний рейтинг підтверджений на рівні «D / E». Рівень підтримки довгострокового РДЕ підтверджений як «немає рівня підтримки».

Fitch Ratings - міжнародне рейтингове агентство. Головне завдання - надання світовим кредитним ринкам незалежних та орієнтованих на перспективу оцінок кредитоспроможності, аналітичних досліджень і даних. Штаб-квартири Fitch Ratings розташовуються в Нью-Йорку та Лондоні. Агентство має 42 офісу на п'яти континентах.

Шкала кредитних рейтингів Fitch Ratings:
AAA - Найвищий рівень кредитоспроможності
AA - Дуже високий рівень кредитоспроможності
A - Високий рівень кредитоспроможності
BBB - Достатній рівень кредитоспроможності
BB - Рівень кредитоспроможності нижче достатнього
B - Істотно недостатній рівень кредитоспроможності
CCC - Чи можливий дефолт
CC - Висока ймовірність дефолту
C - Дефолт неминучий
D - Дефолт