Fitch підвищило прогноз по рейтингах 5 українських компаній

П'ятниця 19 березня 2010 10:31
Автор: RBC.UA
Fitch Ratings змінило з "Негативного" на "Стабільний" прогноз за рейтингами п'яти українських компаній слідом за рейтинговою дією із суверенних рейтингів України, говориться в повідомленні Fitch.

Fitch Ratings змінило з "Негативного" на "Стабільний" прогноз за рейтингами п'яти українських компаній слідом за рейтинговою дією із суверенних рейтингів України, говориться в повідомленні Fitch.

Довгостроковий РДЕ "Донбаська паливно-енергетична компанія" в іноземній валюті підтверджений на рівні "B-", прогноз змінений з "Негативного" на "Стабільний". Даний рейтинг стримується рівнем України "B-". Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні "B". Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні "B", прогноз змінений з "Негативного" на "Стабільний". Короткостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні "B". Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні "AA + (ukr)", прогноз "Стабільний". Національний пріоритетний незабезпечений рейтинг підтверджений на рівні "AA + (ukr)".

Довгостроковий РДЕ Metinvest B.V. в іноземній валюті підтверджений на рівні "B-", прогноз змінений з "Негативного" на "Стабільний". Даний рейтинг стримується рівнем України "B-". Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні "B". Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні "B", прогноз змінений з "Негативного" на "Стабільний". Короткостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні «B»
Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні "AA + (ukr)", прогноз "Стабільний". Національний короткостроковий рейтинг підтверджений на рівні "F1 + (ukr)".

Довгостроковий РДЕ ВАТ "Металургійний комбінат«Азовсталь" в іноземній валюті підтверджений на рівні "B-", прогноз змінений з "Негативного" на "Стабільний". Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні "B".
Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні "B-", прогноз змінений з "Негативного" на "Стабільний".
Короткостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні "В". Пріоритетний незабезпечений рейтинг в іноземній валюті підтверджений на рівні "B-", рейтинг зворотності активів "RR4". Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні "AA-(ukr)", прогноз "Стабільний".

Довгостроковий РДЕ MHP S.A. в іноземній валюті підтверджений на рівні "B-", прогноз змінений з "Негативного" на "Стабільний". Даний рейтинг стримується рівнем України "B-".
Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні "B", прогноз "Негативний".
Пріоритетний незабезпечений рейтинг в іноземній валюті підтверджений на рівні "B-", рейтинг зворотності активів "RR4".

Довгостроковий РДЕ ВАТ "Миронівський хлібопродукт" в іноземній валюті підтверджений на рівні "B-", прогноз змінений з "Негативного" на "Стабільний". Даний рейтинг стримується рівнем України "B-".
Довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджений на рівні "B", прогноз "Негативний". Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні "AA (ukr)", прогноз "Негативний".

Fitch Ratings - міжнародне рейтингове агентство. Головне завдання - надання світовим кредитним ринкам незалежних та орієнтованих на перспективу оцінок кредитоспроможності, аналітичних досліджень і даних. Штаб-квартири Fitch Ratings розташовуються в Нью-Йорку та Лондоні. Агентство має 42 офісу на п'яти континентах.

Шкала кредитних рейтингів Fitch Ratings:
AAA - Найвищий рівень кредитоспроможності
AA - Дуже високий рівень кредитоспроможності
A - Високий рівень кредитоспроможності
BBB - Достатній рівень кредитоспроможності
BB - Рівень кредитоспроможності нижче достатнього
B - Істотно недостатній рівень кредитоспроможності
CCC - Чи можливий дефолт
CC - Висока ймовірність дефолту
C - Дефолт неминучий
D - Дефолт

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся