ФІФА оголосила претендентів на нагороду Fair play

ФІФА анонсувала трьох номінантів на нагороду Fair Play за підсумками 2012 року. Асоціація навела їх назви та аргументувала свій вибір.

ФІФА анонсувала трьох номінантів на нагороду Fair Play за підсумками 2012 року. Асоціація навела їх назви та аргументувала свій вибір.

Федерація футболу Гватемали претендує на цю почесну нагороду за "ясний сигнал про те, що нечесна поведінка та договірні матчі не припустимі у футболі". Мова йде про рішення цієї федерації, яка провела розслідування щодо дій трьох гравців національної збірної та покарала їх дискваліфікацією пожиттєво. Відсторонення від футболу цих футболістів пізніше було підтверджено Дисциплінарним комітетом ФІФА.


Турецький клуб "Ескішехірспор" був запропонований на цю нагороду вболівальниками шотландського "Ст. Джонстон", з яким турки зустрічалися в рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. У одному з епізодів, під час атаки "Ескішехірспору" гравець з Шотландії отримав травму. Хоча атака й призвела до кутового у бік "Ст. Джонстону", футболіст турецького клубу Деде повернув м'яча суперникам.

Читайте також: Рейтинг ФІФА: Україна піднялася на вісім позицій

Федерація футболу Узбекістану попала у претенденти завдяки тому, що набрала найбільшу кількість балів Fair Play протягом матчів Конфедерації футболу Азії у 2012 році. Цей показник виводиться з урахуванням червоних та жовтих карток, поваги до опонентів та рефері.

Номінанти були обрані із списку, складеним бюро Комітету з Fair Play та соціальної відповідальності, який очолюють принц Алі Бін Аль Хуссейн та Шенес Ерзік.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: ФІФА
On Top