Фернандо Алонсо виграв Гран-прі Формули-1 в Малайзії

Пілот Ferrari Фернандо Алонсо став переможцем другого етапу чемпіонату світу Формули-1 - Гран-прі Малайзії, на останніх колах захистивши першу позицію від атак гонщика Sauber Серхіо Переса.

Як пише Eurosport, Алонсо, який стартував восьмим, відіграв позиції в гонці, початок якої сплутав сильний дощ. Перес переслідував дворазового чемпіона Формули-1 впродовж багатьох кіл, але залишився другим. Третім фінішував пілот McLaren Люіс Хемілтон.

Для Алонсо перемога в Малайзії стала третьою в кар'єрі. За цим показником він зрівнявся з семиразовим чемпіоном світу Міхаелем Шумахером.

Друге місце стало кращим результатом в історії Sauber з часу припинення співпраці команди з BMW.

Російський пілот Caterham Віталій Петров фінішував 16-м, випередивши свого напарника Хейккі Ковалайнена (18-ий) і гонщиків російської Марусі.

Марк Веббер фінішував четвертим, Кімі Райкконен - п'ятим. Шумахер замкнув очкову десятку.

Алонсо з 35 очками вийшов в лідери чемпіонату. У Хемілтона - 30 балів, у переможця минулого етапу Баттона - 25. Веббер з 24 очками йде четвертим, Перес (22) - п'ятим, Феттель (18) - шостим, Райкконен (16) - сьомим.

Третій етап сезону відбудеться 13-15 квітня в Китаї.