ua ru

Фермери Сьєрра-Леоне віддають перевагу вирощуванню конопель

Автор: RBC.UA
Жителі Сьєрра-Леоне все більше віддають перевагу вирощуванню конопель, замість традиційних рису і маніоки, що загрожує підірвати продовольчу систему африканської держави, вважає віце-президент країни Самуель Сумана.

Жителі Сьєрра-Леоне все більше віддають перевагу вирощуванню конопель, замість традиційних рису і маніоки, що загрожує підірвати продовольчу систему африканської держави, вважає віце-президент країни Самуель Сумана. Інформує агентство Reuters.

Цей факт ще раз свідчить про те, що Західна Африка стрімко перетворюється в регіон виробництва і транспортування наркотиків, які осідають на місцевому ринку або йдуть у Європу.

"У деяких частинах нашої країни все більше наших громадян виявляють інтерес і витрачають свою енергію на вирощування та торгівлю коноплею замість продовольчих культур", - сказав С.Сумана.

На його думку, вирощування конопель створює негативний ефект на продовольчі потужності. У свою чергу уряд, в цій "жахливій" ситуації, має намір зробити все, що в його силах, для зниження цієї загрози.

Побоювання також викликає зростання споживання наркотиків в країні, яка відновлюється після 11-річної громадянської війни. Крім того, Сьєрра-Леоне використовується наркоторговцями як перевалочна база для постачання кокаїну з Південної Америки до Європи.