Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Стамбульський "Фенербахче" виграв перший матч чвертьфіналу проти "Лаціо". Забивши два голи у другому таймі, турки здобули відмінний заділ на матч-відповідь.

4 квітня, 22:00
Стамбул, "Шюкрю Сараджоглу"
Фенербахче - Лаціо, 2:0
Гол:
Вебо, 78, Кейт, 90
Фенербахче: Демірел, Коркмаз, Йобо, Циглер, Генюл, Топал, Мейерлеш, Крістіан, Соу, Кейт, Вебо
Лаціо: Маркетті, Сьяні, Лулич Раду, Едерсон, Эрнанес, Гонсалес, Онази, Цани, Кандарева, Козак

Кінець матчу.

Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+4 хв. Мейрейлеш прийомом з карате зустрів груди Лулича.

Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90 хв. Кейт робить справи "Лаціо" дуже поганими. Аркін пробив зі штрафного, Маркетті відбив, до м'яча першим встиг Дірк Кейт і сильно відправив м'яч у сітку.

90 хв. Маурі ногою влучив у Топуза.

Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи87 хв. У турків Соу залишає поле. Виходить Топуз. А у римлян - Ернанеса змінює Маурі.

82 хв. Як кажуть, "куй залізо, поки гаряче". "Фенер" продовжує тиснути гостей. Чанер виконав простріл з правого флангу, Маркетті м'яч спробував зловити, але трохи не випустив того з рук.

Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи78 хв. Раду зіграв у власній штрафній руками. Це пенальті, який виконав Вебо. Удар вийшов сильним. А Маркетті стрибнув в інший кут.

Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи75 хв. А тепер у турків заміна. Виходить за поле Крістіан, а на нього вибігає Учан.

Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи72 хв. Ще одна заміна у римлян. Мирослав Клозе вийшов замість Козака.

70 хв. Кейт запустив Соу на вільний простір перед воротами, той крутанув захисника і віддав праворуч на Вебо. Той пробив, але Маркетті пальцями відбив м'яч.

66 хв. Після видалення Онази на полі грає тільки одна команда - "Фенербахче". Римляни, як можуть, відбиваються.

Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи62 хв. Заміна в "Лаціо". Замість Едерсона вийшов Ладесма.

60 хв. "Лаціо" дісталося до штрафної суперника. Кондрева непогано пробив з правого боку штрафної. М'яч летів у ближній кут, але зовнішня сторона сітки його зупинила.

56 хв. Знову Мейрейлеш приклався з далю. Тепер у справу вступив Маркетті.

Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи54 хв. Римляни розійшлися. Потрібно їм заспокоїться. Тепер Маркетті відзначився попередженням.

Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи51 хв. Едерсон за розмови з арбітром отримав "гірчичник".

49 хв. І тут же "Фенер" ледь не забив. Рауль Мейрейлеш з-за штрафної пробив у дальній кут воріт, але м'яч знову вдарився об штангу.

Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи48 хв. Онази - молодець! Грубо зіграв він у центрі поле проти Крістіана. Це жовта, яка стала для захисника стала другою.

Другий тайм почався.

Результати інших матчів після перших таймів:

Челсі - Рубін, 2:1
Тоттенхем - Базель, 1:2
Бенфіка - Ньюкасл, 1:1

Перерва

Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи45+2 хв. Перед самим свистком Коркмаз вдарив по нозі Кандреву.

43 хв. Під кінець тайму включили активність гості. Агресивніше відбирають м'яч, швидше забігали фланги. Але чи не запізно?

39 хв. Козак заробив небезпечний штрафний для своєї команди. Ернанес небезпечно подав, Едерсон пробив, але м'яч пройшов вище воріт.

35 хв. Гра заспокоїлася. Мабуть, команди тимчасово набігалися. А дальні паси від своєї штрафної у виконанні обох команд поки ні до чого не приводять.

Фенербахче - Лаціо: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи31 хв. Онази отримав першу картку в матчі.

29 хв. Отримав пошкодження у верховій боротьбі воротар "Лаціо" Маркетті. Надають йому допомогу лікарі.

25 хв. Едерсон перехопив м'яч у центрі поля і побіг до воріт. Підійшовши до штрафної, він пробив. М'яч ударився об ногу захисника і мало не залетів у ворота.

21 хв. А тепер м'ячем заволоділи турки. Розігрують вони його в центрі поля без особливого просування вперед.

17 хв. Просто неймовірно, як не забиває "Фенер". Лупич навіщось повернув м'яч у власну штрафну прямо на ногу Вебо, який відразу пробив. Маркетті дотягнувся до м'яча і від пальців воротаря той відлетів у штангу.

14 хв. "Лаціо" більше володіє м'ячем. У турків поки не виходить утримати сферу в своїх ногах. А римляни виглядають досить активно.

10 хв. Перший удар по воротах зробили гравці "Лаціо". Едерсон завдав слабкого удару головою з воротарського майданчика. Демірел спокійно забрав м'яч.

7 хв. Ернанес взагалі не шкодує своєї голови. За цей час він встиг стукнутися лобами вже з двома гравцями команди суперника. Може, це його спосіб увійти в гру?

4 хв. Весело почали матч команди. М'яч надовго не затримується в центрі поля. Півзахисники намагаються відразу ж доставити його в ноги форвардів. Але поки небезпеки ні біля воріт Деміреля, ні Маркеті поки що немає.

Почався матч в Стамбулі.

Добрий вечір, шановні вболівальники. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу Ліги Європи між "Фенербахче" і "Лаціо".