ua en ru

Facebook готує запуск нового агрегатора новин, - джерела

Автор: RBC.UA
Майбутнє закриття Google Reader і введення системи хештегів свідчать на користь того, що Facebook, швидше за все, оголосить про запуск нового функціоналу читання новин на своєму заході для журналістів, який пройде 20 червня.

Майбутнє закриття Google Reader і введення системи хештегів свідчать на користь того, що Facebook, швидше за все, оголосить про запуск нового функціоналу читання новин на своєму заході для журналістів, який пройде 20 червня. Це може бути щось на зразок рейтингу обговорюваних статей на Facebook, повномасштабний RSS-рідер або ж перелік персонально рекомендованих новин, заснований на аналізі агрегованих даних про активність користувача, передає "Росія 24".

Читайте також: Влада США зробила у Facebook 9-10 тис. запитів про користувачів (відео)

"Невелика команда працює над великою ідеєю. Приходьте до нас на каву і дізнайтеся про новий продукт", - йдеться в запрошенні, надісланому Facebook звичайною поштою, а не електронною, як зазвичай. На папері зображено кавову пляму на зразок плями від чашки на газеті.

Facebook готує запуск нового агрегатора новин, - джерела

Ніхто не знає, що відомо Facebook. Оскільки більшість користувачів діляться інформацією у приватному режимі, вона не може бути підставою для виявлення найбільш обговорюваних тем. Однак алгоритми Facebook бачать більше. Подібно до того, як на основі агрегування анонімних даних функціонує таргетингова реклама, Facebook може встановити, якими статтями найчастіше обмінюються користувачі, не порушуючи конфіденційність.

За припущеннями, новий функціонал буде переводити користувачів за посиланням на зовнішні новинні ресурси, а також буде використано опцію хештегів. В офіційному анонсі цього року написано наступне: "Хештеги - тільки перший крок, який здатний допомогти людям дізнаватися, що інші говорять з даної теми, дати можливість брати участь у публічних обговореннях. Ми будемо додавати нові можливості в найближчі тижні і місяці".

Читайте також: Facebook надав можливість використання хештегів

Необхідність виявляти активність у плані вибору різних джерел новин, передплати на канали - досить складне завдання, яка здається трохи зайвим для середньостатистичного користувача Facebook. Тим не менш, така функціональність може знайти свою аудиторію серед активних користувачів Інтернету.

Рядки коду з посиланням на rssfeeds останнім часом стали з'являтися в API Facebook. Зв'язок RSS-каналу з ID користувача представлено ​​схемою, яка охоплює такі аспекти, як заголовок, адреса та час оновлення. Кожен матеріал RSS має свої перегляди і передплатників. Наразі не ясно, чи має цей код відношення до нової функціональності.

Facebook обрала прекрасний час для запуску інструменту для читання новин: за два тижні до того, як Google закриє Google Reader назавжди. Запустивши його 20 червня, Facebook дасть користувачам достатньо часу, щоб мігрувати на її платформу.

Читайте також: Facebook запускає нову рекламну стратегію (фото)

Всі потенційні читачі новин високо оцінять сервіс, оскільки соцмережа Facebook цілком спрямована на встановлення зв'язків між людьми, речами та інформацією, що хвилюють громадськість, а новини - це за визначенням те, що хвилює людей.

Успішний запуск може різко збільшити час, що проводиться користувачами на Facebook, доповнить мережу корисною інформацією про те, чим цікавляться люди, відкриє нові рекламні можливості навколо поточних подій і, найголовніше, зробить усіх нас більш поінформованими громадянами Землі.

Нагадаємо, в березні Facebook офіційно презентувала оновлення своєї стрічки новин - News Feed.

Facebook є найбільшою у світі соціальною мережею - її щомісячна аудиторія перевищує 1,06 млрд користувачів. Штаб-квартира компанії розташована в Менло-Парку (Каліфорнія).

Чистий прибуток Facebook Inc. у 2012 р. впав майже в 19 разів порівняно з попереднім роком і склав 53 млн дол. Прибуток на одну акцію склав 0,01 дол. За 2011 р. чистий прибуток Facebook Inc. сягнув 1 млрд дол., а прибуток на 1 акцію - 0,46 дол.

Читайте також: Google Reader буде офіційно закрито 1 липня, на черзі - ще 7 сервісів