ru ua

Eye on Ukraine: Євро-2012 допоможе Україні на 100% розкрити свій туристичний потенціал

Автор: RBC.UA
Проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року допоможе Україні на 100% розкрити свій туристичний потенціал, заявив журналіст американського телеканалу CNN Макс Фостер у циклі передач про Україну "Eye on Ukraine".

Проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року допоможе Україні на 100% розкрити свій туристичний потенціал, заявив журналіст американського телеканалу CNN Макс Фостер у циклі передач про Україну "Eye on Ukraine", передає інформаційний центр "Україна 2012".

Ці серії були запущені американськими телевізійниками по завершенні Євро-2012. Мета проекту - розповісти про те, як турнір змінив Україну.

"Україна здивувала гостей чемпіонату Європи. Турнір змінив імідж України у всьому світі та, безумовно, вже зробив країну цікавою для туристів", - вважає Фостер. За його словами, найпривабливішим місцем для туристів є Київ. "Надзвичайно зелене місто зі старовинними соборами", - відзначив журналіст.

На думку журналістів CNN, серед інших основних туристичних напрямків нашої країни - Ялта, Севастополь, Одеса, Балаклава та Карпати.

Відзначимо, на початку липня ц.р. в сюжеті CNN інше українське місто - Львів - було названо прихованою коштовністю України. В сюжеті також зазначалось, що своїм багатством і зовнішнім виглядом Львів завдячує своєму вигідному географічному положенню. Розповідалось і про місцевих підприємців, що зуміли налагодити бізнес в середині 90-х, та про великий економічний потенціал міста в цілому.

Нагадаємо, за даними влади, за час проведення фінальної частини Євро-2012 Україну відвідали 1,8 млн іноземних гостей.

Чемпіонат Європи з футболу 2012 роки вже відійшов в історію. РБК-Україна пропонує відтворити ті моменти, які увійдуть до історії. Ми представляємо вашій увазі те, що крутитимуть на рекламних заставках не лише про футбольний чемпіонат, але і про Україну.