Євро-2008: Україна програла французам 0:2

У черговому відбірковому матчі на Євро-2008 з футболу збірна України програла на виїзді французам з рахунком 0:2.

У черговому відбірковому матчі на Євро-2008 з футболу збірна України програла на виїзді французам з рахунком 0:2. З самого початку поєдинку було видно, що підопічні Олега Блохіна приїхали до Парижа за нічиєю. Лише зрідка українцям вдавалося проводити небезпечні контратаки, на вістрі яких постійно опинявся Андрій Воронін. Заради справедливості варто відзначити, що і у господарів у першому таймі в атаці гра не особливо виходила. Вони володіли ініціативою, били здалека по воторах, проте до по-справжньому небезпечних моментів справа так і не дійшла. На перерву команди пішли з рахунком 0:0. На початку другого тайму французи почали активно атакувати. Вже на 48-ій хвилині Клер пробивав головою після навісу з штрафного, але Шовковський накрив м'яч на самій лінії воріт. Ще через хвилину Анелька небезпечно бив по воротах, але м'яч пролетів у лічених сантиметрах від штанги. Ще через п'ять хвилин він знову загрожував воротам збірної України, але Шовковський знову виручив команду. А на 57-ій хвилині і він був безсилий: українці провалилися по центру оборони, Рібері вибіг один на один з Шовковським, обіграв його і відправив м'яч у порожні ворота. Після цього французи трохи заспокоїлися і перестали штурмувати українські ворота. Деякий час гра була рівною, але на 71-ій хвилині Анелька таки добився свого: отримавши м'яч поблизу воріт, він обіграв Русола і Чигринського, опинився в штрафній фактично наодинці з Шовковським і гарматним ударом з 10-ти метрів розстріляв ворота збірної України. Шансів у збірної України на те, щоб відігратися не було. А ось французи могли забити і третій гол, проте удару Рібері трохи не вистачило точності. В інших матчах групи В італійці насилу обіграли на виїзді Фарери з рахунком 2:1, а литовці у рідних стінах переграли грузин – 1:0. Турнірна таблиця виглядає так: 1. Франція – 6 ігор / 15 очок 2. Італія – 6 / 13 3. Україна – 6 / 12 4. Шотландія – 6 / 12 5. Литва – 6 / 7 6. Грузія – 7 / 6 7. Фарери – 7 / 0