Євро-2008: Суперники збірної України йдуть у відрив

Головні суперники збірної України по групі В дружно набрали по три очки у вчорашніх матчах відбірного турніру на Євро-2008.

Головні суперники збірної України по групі В дружно набрали по три очки у вчорашніх матчах відбірного турніру на Євро-2008. Найлегше завдання, мабуть, було у збірної Шотландії, яка грала на виїзді з Фарерами. Перемігши в цьому матчі, британці відродили надії на вихід у фінальну стадію Євро-2008. Протягом п'яти хвилин першого тайму гості забили два м'ячі і повернулись в лави лідерів групи В. У іншому матчі гол Саміра Насрі в першому таймі дозволив збірній Франції здолати грузин і залишитися на першому рядку таблиці, випереджаючи італійців, що йдуть другими, на два очки. "Скуадру адзурру", у свою чергу, чекав непростий вояж до Литви. Удома італійці не зуміли виграти у литовців, зігравши внічию 1:1, а у вчорашньому матчі, завдяки дублю Квальярелли, вони досить легко перемогли. Збірна України цей тур пропускала. У групі А Казахстан зіграв внічию 1:1 з Азербайджаном, фінни обіграли бельгійців 2:0, а вірмени піднесли найгучнішу сенсацію, вигравши удома у поляків з рахунком 1:0. У групі С збірна Норвегії розгромила Угорщину - 4:0, Боснія-Герцеговина насилу обіграла Мальту з рахунком 1:0, а греки лише на 5-ій доданій хвилині забили переможний гол Молдавії, вигравши 2:1. Збірна Німеччини збільшила відрив від найближчого переслідувача в групі D до п'яти очок, перегравши Словаччину з рахунком 2:1 в Гамбурзі. Після того, як Ян Дюріца і Крістоф Метцельдер обмінялися голами, Томас Хитцльшпергер провів переможний м'яч за дві хвилини до перерви. У групі Е найцікавішим обіцяв бути поєдинок в Загребі, де збірна Хорватії приймала росіян. Маючи немало гольових моментів, господарі так і не зуміли "відкоркувати" ворота Малафєєва. Росіяни ж навіть не думали про атакуючі дії і зосередились лише на обороні. В результаті - нульова нічия. У інших матчах групи англійці без проблем розібралися на виїзді з естонцями - 3:0, а Ізраїль - з Андоррою (2:0). У групі F Швеція обіграла з рахунком 5:0 Ісландію, а іспанці і данці з однаковим рахунком 2:0 обіграли на виїзді відповідно Ліхтенштейн і Латвію. Ну і, нарешті, група G. Тут також обійшлося без несподіванок. Збірна Болгарії, поступаючись в рахунку по ходу матчу, переграла білорусів з рахунком 2:1. Люксембург поступився удома албанцям 0:3, а румуни на домашній арені обіграли Словенію з рахунком 2:0. Положення команд після зіграних матчів: Група А 1. Польща - 9 ігор / 19 очок 2. Сербія - 7/14 3. Португалія - 7/14 4. Фінляндія - 8/14 5. Бельгія - 8/7 6. Вірменія - 7/7 7. Казахстан - 8/6 8. Азербайджан - 8/5 Група В 1. Франція - 7/18 2. Італія - 7/16 3. Шотландія - 7/15 4. Україна - 6/12 5. Литва - 7/7 6. Грузія - 8/6 7. Фарери - 8/0 Група С 1. Греція - 7/18 2. Боснія-Герцеговина - 7/13 3. Туреччина - 6/13 4. Норвегія - 7/13 5. Угорщина - 7/6 6. Мальта - 7/4 7. Молдова - 7/2 Група D 1. Німеччина - 7/19 2. Чехія - 7/14 3. Ірландія - 7/13 4. Словаччина - 7/9 5. Уельс - 6/7 6. Кіпр - 6/4 7. Сан-Маріно - 6/0 Група Е 1. Хорватія - 7/17 2. Ізраїль - 8/17 3. Росія - 7/15 4. Англія - 7/14 5. Македонія - 7/7 6. Естонія - 7/0 7. Андорра - 7/0 Група F 1. Швеція - 6/15 2. Іспанія - 7/15 3. Північна Ірландія - 6/13 4. Данія - 5/10 5. Ліхтенштейн - 7/4 6. Латвія - 7/4 7. Ісландія - 6/3 Група G 1. Румунія - 7/17 2. Болгарія - 7/15 3. Нідерланди - 6/14 4. Албанія - 7/9 5. Білорусія - 7/7 6. Словенія - 7/4 7. Люксембург - 7/0