Євро-2008: Збірна України програла Італії

Збірна України з футболу на домашній арені програла черговий відбірковий матч на Євро-2008 чемпіонам світу італійцям з рахунком 1:2. Після цієї поразки підопічні Олега Блохіна практично втратили шанси на вихід до фінальної частини чемпіонату Європи.

Збірна України з футболу на домашній арені програла черговий відбірковий матч на Євро-2008 чемпіонам світу італійцям з рахунком 1:2. Після цієї поразки підопічні Олега Блохіна практично втратили шанси на вихід до фінальної частини чемпіонату Європи. Почали поєдинок українці дуже сильно, і вже на перших хвилинах повинні були виходити вперед, проте потужний удар Шевченка зі штрафного відбила перекладина. Після цього невеликою перевагою володіла збірна України, але до по-справжньому небезпечних моментів справа доходила вкрай рідко. Та й то, наші хлопці загрожували воротам Буффона переважно після стандартів. Зокрема, на 23-ій хвилині Шевченко виконав черговий штрафний, голкіпер гостей невдало відбив м'яч перед собою, проте на добивання ніхто з господарів не встиг. Здавалося, перший тайм так і завершиться внічию, проте помилка в обороні призвела до гола у ворота Шовковського: діагональ у виконанні Пірло з лівого флангу, чітка гра на другому поверсі у виконанні Ді Наталє, і після його удару головою - м'яч у сітці воріт збірної України. Другий тайм знову почався з атак українців і двічі Шевченко міг зрівнювати рахунок, проте Буффон в цих епізодах був на висоті. Але на 72-ій хвилині навіть він не зумів виручити свою команду: Воронін зі штрафного, замість очікуваного навісу, відкотив м'яч назад на Тимощука, той до м'яча як слід не встиг, але все ж проштовхнув його в штрафну, і там Шева примудрився пробити з розвороту метрів з восьми. Українці кинулися всією командою в атаку, проте пропустили швидку контратаку - Ді Наталє вийшов на побачення з Шовковським і не залишив шансів нашому воротареві. Все, на що вистачило українці в час, що залишився, – це на небезпечний момент за участю Єзерського, проте замість удару Володимир вважав за краще віддати пас і момент було упущено. Ще в одному матчі групи В французи досить несподівано в Парижі поступилися шотландцям з рахунком 0:1 і поступилися їм першим рядком у турнірній таблиці. А збірна Литви насилу справилася зі збірною Фарерських островів – 2:1. Турнірна таблиця після зіграних матчів: 1. Шотландія – 9 ігор / 21 очко 2. Італія – 9 / 20 3. Франція – 9 / 19 4. Україна – 8 / 13 5. Литва – 9 / 10 6. Грузія – 9 / 7 7. Фарери – 9 / 0