Євро-2008: Збірна Іспанії вийшла до півфіналу

Збірна Іспанії з футболу пробилася до півфіналу Чемпіонату Європи, який цими днями проходить на полях Австрії і Швейцарії. Напередодні підопічні Луіса Арагонеса в серії пенальті обіграла збірну Італії з рахунком 4:2.

Збірна Іспанії з футболу пробилася до півфіналу Чемпіонату Європи, який цими днями проходить на полях Австрії і Швейцарії. Напередодні підопічні Луіса Арагонеса в серії пенальті обіграла збірну Італії з рахунком 4:2. Перша половина матчу пройшла в рівній боротьбі з невеликою кількістю моментів. Це можна пояснити, в першу чергу, тим, що ніхто із суперників не хотів ризикувати, оскільки на кону стояла путівка до півфіналу. Та все ж іспанці були трохи активніші. Кілька разів непогано пробивав здалека Сільва, цим же займався і Вілья. А ось Торреса практично не було видно, оскільки італійські захисники його надійно прикрили. Як би там не було, а на перерву суперники пішли за рахунку 0:0. Другий тайм розпочався активніше. Обидві команди почали діяти на високих швидкостях, по черзі здійснюючи набіги на ворота суперників. А на 20-ій хвилині зустрічі італійці були близькі до того, щоб відкрити рахунок: Тоні поборовся за м'яч в штрафному майданчику суперника, м'яч відскочив до Каморанезі, який без перешкод пробивав по воротах - Касільяс ногою зумів відбити м'яча. Після цього Тоні кілька разів пробивав головою, проте його ударам трохи не вистачало точності. Поступово іспанці перехопили ініціативу і притиснули чемпіонів світу до їхніх воротів. Було багато небезпечних ударів, один з яких міг завершитися взяттям воріт: після удару Сенни Буффон невпевнено ловив м'яч, і від гола італійців врятувала лише штанга. А на останній хвилині основного часу Вілья отримав відмінний пас від Фабрегаса, проте забарився з ударом і момент був втрачений. У дебюті першого овертайму іспанці провели блискавичну контратаку, яку сильним ударом завершував Сильва, проте м'яч пролетів в лічених сантиметрах від штанги. А через декілька хвилин вже італійці були близькі до гола - Ді Натале пробив головою, проте прекрасно в цьому моменті зіграв Касільяс, перевівши м'яч на кутовій. Наприкінці другого додаткового тайму Касорла міг принести своїй команді перемогу, проте м'яч, після його удару, пройшов поряд зі штангою і доля матчу вже вирішувалася в серії післяматчевих пенальті, де вдачливішими були іспанці. Де Россі і Ді Натале неточно пробили з місяця у чемпіонів світу, а у Іспанії неточним був лише Гуїса. Таким чином - перемога Іспанії з рахунком 4:2 і підопічні Луіса Арагонеса вишли до півфіналу. У півфіналах зустрінуться Німеччина - Туреччина і Росія - Іспанія.