Ель-Шаарави: Мені допомогла економічна криза

Нападаючий "Мілана" Стефан Ель-Шаараві вважає, що фінансові негаразди в італійському футболі допомогли розкритися ряду молодих гравців.

Нападаючий "Мілана" Стефан Ель-Шаараві вважає, що фінансові негаразди в італійському футболі допомогли розкритися ряду молодих гравців.

Трохи раніше блискучий в нинішньому сезоні форвард вже дякував за свій прогрес від'їзду Златана Ібрагімовича. З тих пір, як швед залишив "Мілан" саме Ель-Шаараві став першою скрипкою в нападі "россонері". Стефан вже забив 14 голів у 18 матчах Серії А.

Читайте також: "Манчестер Сіті" буде економити в зимове трансферне вікно

"Це дещо несподівано. Ще рік тому я б ні за що не повірив, що буду кращим бомбардиром чемпіонату Італії. Економічна криза мені дуже допомогла, багато молодих футболістів отримали реальний шанс проявити себе і скористатися моментом. Нам просто треба трохи простору - не має сенсу купувати гравців з інших країн, коли і тут є хороші футболісти", - вважає Ель-Шаараві.

20-річний нападаючий також повідомив, що з дитинства вболіває за міланський клуб. "Я підтримую "Мілан" ще з дитинства, але зараз у футболі не можна нічого говорити напевно. Якщо мені надійде щедра пропозиція, будемо сподіватися, що у "Мілана" вистачить коштів зберегти мене у складі", - наводить слова гравця Goal.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top