Екс-міністра закордонних справ Ізраїлю Лібермана офіційно звинуватили в шахрайстві

Колишньому міністру закордонних справ Ізраїлю Авігдором Ліберманом офіційно пред'явлені звинувачення в шахрайстві і зловживанні довірою. Ліберман заперечує звинувачення в його адресу.

Колишньому міністру закордонних справ Ізраїлю Авігдором Ліберманом офіційно пред'явлені звинувачення в шахрайстві і зловживанні довірою. Ліберман заперечує звинувачення в його адресу, повідомляє BBC.

Лібермана звинувачують у просуванні по службі ізраїльського дипломата, який надав йому інформацію про поліцейське розслідування, що проводилося проти нього.

Ліберман подав у відставку на початку грудня, заявляючи, що хоче очистити своє ім'я. Він залишається лідером правої партії "Наш дім Ізраїль", яка входить до правлячої коаліції з партією "Лікуд" на чолі з прем'єр міністром Біньяміном Нетаньяху. Обидві партії будуть виступати спільно на майбутніх виборах в січні.

Читайте також: Міністр закордонних справ Ізраїлю Ліберман звинувачується у зловживанні довірою

Раніше Генпрокуратура Ізраїлю пред'явила Ліберману звинувачення в зловживанні довірою і не стала висувати проти нього серйозніші звинувачення в шахрайстві і відмиванні грошей.

Розслідування взаємин Лібермана з бізнесом налічує вже більше десяти років. Прокуратура підозрювала, що він незаконно отримував гроші від бізнесменів і відмивав їх через підставні компанії.

Суть звинувачень полягає в тому, що Ліберман в 1997 р. встановив тісні контакти з якоюсь комерційною фірмою і, користуючись повноваженнями члена кнесету (ізраїльського парламенту) і міністра, надавав їй допомогу, за що отримав сукупний прибуток у розмірі 3,5 млн дол.

У свою чергу обвинувачений заявляє, що не пов'язаний з комерційними організаціями, а в 2001 р. увійшовши до складу кабінету міністрів Аріеля Шарона, продав належну йому частку.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top