Екс-міністр транспорту і зв'язку К.Єфименко призначений першим заступником міністра інфраструктури

Президент України Віктор Янукович призначив екс-міністра транспорту і зв'язку Костянтина Єфименка першим заступником міністра інфраструктури України.

Президент України Віктор Янукович призначив екс-міністра транспорту і зв'язку Костянтина Єфименка першим заступником міністра інфраструктури України.

Відповідний указ від 23 грудня 2010 р. № 1188/2010 опублікований на президентському сайті.

Відзначимо, в результаті адмінреформи В.Янукович своїм указом звільнив К.Єфименка з посади міністра транспорту і зв'язку і призначив Бориса Колеснікова віце-прем'єр-міністром - міністром інфраструктури. А на початку грудня Президент створив Міністерство інфраструктури України, Державну автотранспортну службу України, Державну авіаційну службу України, Державну службу зв'язку України, Державну службу морського і річкового транспорту України, реорганізувавши Міністерство транспорту та зв'язку України.

Раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров і Б.Колесніков заявили про свій намір рекомендувати призначити екс-міністра транспорту і зв'язку К.Єфименка першим заступником міністра інфраструктури.

Нагадаємо, 11 березня ВР призначила К.Єфименка міністром транспорту і зв'язку. У 2009-2010 рр. К.Єфименко працював директором "Укртрансгазу" НАК "Нафтогаз України".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся