Екс-головук МВФ Стросс-Кана офіційно звинуватили у співучасті в сутенерстві

Екс-голові Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домініку Стросс-Кану офіційно пред'явлені звинувачення в співучасті в сутенерстві. Слідство вважає, що фінансист брав участь в організації елітних вечірок з повіями. Про це повідомив адвокат екс-голови МВФ Рішар Малько.

Екс-голові Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домініку Стросс-Кану офіційно пред'явлені звинувачення в співучасті в сутенерстві. Слідство вважає, що фінансист брав участь в організації елітних вечірок з повіями. Про це повідомив адвокат екс-голови МВФ Рішар Малько.

Колишній голова МВФ звинувачується в рамках розслідування справи про банду сутенерів, які працювали у фешенебельному готелі "Карлтон" у французькому місті Лілль і поставляли звідти повій на елітні вечірки по всій Франції, передає Reuters.

У листопаді минулого року в розпорядженні поліції виявилася sms-листування Стросс-Кану з однією з арештованих сутенерів. Через деякий час екс-голову затримали і доставили в жандармерію Лілля. Його відпустили під заставу, зобов'язавши з'явитися на допит 28 березня 2012 р.

Сам Стросс-Кан заперечує будь-які звинувачення, повідомивши, що "не підозрював, що жінки, з якими проводив час на вечірках в Лілльського" Карлтон "були повіями".

Адвокати екс-голови МВФ найближчим часом оскаржать пред'явлення звинувачення своєму підопічному у причетності до банди сутенерів. Захисники наполягають на тому, що Стросс-Кан хоч і брав участь в розпусних діях, проте нічого протизаконного не робив, повідомляє Associated Press.

Нагадаємо, Стросс-Кан (на той момент голова МВФ) був заарештований 14 травня 2011 р. в Нью-Йорку за звинуваченням у сексуальних домаганнях до покоївки готелю, 32-річної іммігрантки з Гвінеї Нафіссату Діалло. Слідчим не вдалося довести його провину, однак справа поставило хрест на політичній кар'єрі Стросс-Кана, який вважався одним з претендентів на пост Президента Франції. Він встиг провести в ув'язненні кілька днів і після відмови від посади голови МВФ був відпущений під заставу в 1 млн дол.

В ході судового процесу виявилися факти дачі некоректних і брехливих свідчень з боку Діалло. На підставі цього, а також ряду інших доказів, що говорять на користь невинуватості підсудного, представники прокуратури направили до суду прохання про припинення кримінального переслідування, яке було задоволено нью-йоркським судом 23 серпня 2011 р.

Сама по собі проституція у Франції легальна, проте незаконно сутенерство. Тому якщо суду вдасться довести, що Стросс-Канн знав про те, що присутні на відвідуваних їм вечірках жінки насправді були повіями, йому може загрожувати до кількох років ув'язнення і великий штраф.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Associated Press
On Top