Єдиного кандидата від опозиції на президентських виборах у 2015 р. потрібно висувати у другому турі, - Тягнибок

Опозиція повинна визначатися з єдиним кандидатом на пост президента у другому турі виборів. Про це заявив лідер партії "Свобода", голова фракції ВО "Свобода" у Верховній Раді України Олег Тягнибок.

Опозиція повинна визначатися з єдиним кандидатом на пост президента у другому турі виборів. Про це заявив лідер партії "Свобода", голова фракції ВО "Свобода" у Верховній Раді України Олег Тягнибок в ефірі телеканалу ТВі.

"Зараз ми говоримо про президентські вибори. Дуже важливо щоб опозиція змогла визначитися з єдиним кандидатом у другому турі", - сказав Тягнибок. 

За його словами, враховуючи те, що президентська виборча кампанія дуже довга, виставляти єдиного кандидата від опозиції з самого її початку небезпечно. "Сьогодні, вибачте, коли в депутатів стріляють просто так, опозиційних ... ", - зазначив Тягнибок.

Тягнибок додав, що "Свобода" готова обговорювати найбільш оптимальну схему висування кандидатів на пост Президента в 2015 р., "але я би фанатично не падав головою у вир пропозицій як опозиція повинна діяти на президентських виборах", - сказав Тягнибок.

Читайте також: Юлію Тимошенко висунули єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах 2015 р

Раніше Тягнибок заявляв про передчасність висунення єдиного кандидата від опозиції на президентських виборах у 2015 р. Так він прокоментував рішення Об'єднаної опозиції щодо висунення єдиним кандидатом в Президенти Юлії Тимошенко.

За його словами, "Свобода" буде готова провести консультації, якщо буде необхідність у висуненні єдиного кандидата.

Зазначимо, що в інтерв'ю РБК-Україна віце-спікер Верховної Ради України, представник "Свободи" Руслан Кошулинський висловив впевненість у тому, що президентські вибори в 2015 р. опозиційні партії можуть виграти тільки об'єднавшись. "Я переконаний, що кандидатура від трьох опозиційних фракцій, якщо цю кандидатуру опозиція спільно висуватиме у Президенти, має всі шанси перемогти. В той же час, кандидат, якого будуть висувати політсили самостійно, не переможе. Враховуючи цю основу - перемогу на президентських виборах , якщо ми консолідовано підійдемо до визначення єдиного кандидата - від цього фактора і буде формуватися і уряд наступного Президента, який подає кандидатуру нового прем'єра у Верховну Раду ", - сказав Кошулинський.

Раніше об'єднана опозиція прийняла одноголосне рішення про висунення Тимошенко єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах у 2015 році. Відповідний документ був підписаний на засіданні ради Об'єднаної опозиції у Києві.

Читайте також: Висування кандидата від опозиції на президентські вибори в 2015 р. передчасно, - Тягнибок

Лідер Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк заявив про впевненість, що таким кандидатом "може і повинна бути Тимошенко Юлія Володимирівна". Як зазначив парламентар, вибір кандидатури Тимошенко дозволить опозиції перемогти на президентських виборах. При цьому Яценюк вважає, що з Тимошенко можна зняти судимість за допомогою рішення Европейского суду з прав людини.

Цю пропозицію підтримав і перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов. За його словами, тепер необхідно провести переговори з союзниками - партіями "Удар" і "Свобода".

Лідер фракції "Удар" Віталій Кличко у свою чергу зазначив, що не готовий підтримати екс-прем'єра Юлію Тимошенко як єдиного кандидата від опозиції на пост Президента на виборах 2015 р. За його словами, поки Тимошенко перебуває в ув'язненні, "говорити, що вона кандидат в Президенти - не більше ніж спекуляція".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top