Е.Мілібенд очолив Лейбористську партію Великобританії

Новим лідером Лейбористської партії Великобританії став колишній міністр з проблем клімату і енергетики Сполученого Королівства Едвард Мілібенд, молодший брат колишнього міністра закордонних справ Великобританії Девіда Мілібенда.

Новим лідером Лейбористської партії Великобританії став колишній міністр з проблем клімату і енергетики Сполученого Королівства Едвард Мілібенд, молодший брат колишнього міністра закордонних справ Великобританії Девіда Мілібенда, передає ВВС.

Нагадаємо, Лейбористська партія Великобританії на щорічній партійній конференції обрала нового лідера. Основними претендентами на лідерство в партії були Д.Мілібенд і його молодший брат Е.Мілібенд. Протистояння двох братів було основною інтригою голосування. Буквально напередодні партійної конференції британські букмекери оголосили, що ставити треба на Е.Мілібенда. Він обійшов свого старшого брата в списку ставок на лідера лейбористів.

Також з'явилися повідомлення про секретну зустріч радників двох братів, які нібито обговорили варіанти їх співпраці після оголошення підсумків голосування.

Суперники Мілібендов в гонці за лідерство вже звинуватили їх в тому, що вони перетворили передвиборну кампанію на мильну оперу. Проте ЗМІ зазначають, що багато в чому завдяки протистоянню двох братів в центрі уваги опинилася інша, важливіша тема - в якому напрямі поведе свою партію новий лідер і чи зможе потерпіла нищівна поразка на травневих виборах Лейбористська партія зібратися з силами і кинути в найближчому майбутньому виклик правлячої коаліції.

Спостерігачі відзначають, що Е.Мілібенд зумів представити себе як кандидат, що втілює зміни. На відміну від старшого брата, достатньо тісно пов'язаного з політикою Тоні Блера, Е.Мілібенд вважає за краще дистанціюватися від спадщини автора концепції "нових лейбористів". Крім того, на відміну від Девіда він завжди виступав проти війни в Іраку.

Самі брати неодноразово заявляли, що політика не зможе вплинути на їх стосунки. Проте, як говорять добре поінформовані соратники по партії, в стані Мілібендов намітилася тріщина. Ед, наприклад, завдав чутливого удару Девіду, відзначивши в ході кампанії, що у нього немає такої фінансової підтримки, як у старшого брата.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся