ua en ru

Двоє людей постраждали в результаті вибуху в п'ятиповерховому житловому будинку в місті Ізюм

20:16 20.05.2008 Вт
2 мин
В результаті вибуху в одній з п'ятиповерхівок міста Ізюм (Харківська обл.), по вулиці Київська, 51, зруйновано 6 квартир. Двоє постраждалих перебувають у важкому стані. Про це повідомляє прес-служба МНС України.

В результаті вибуху в одній із п'ятиповерхівок міста Ізюм (Харківська обл.), по вулиці Київська, 51, зруйновано 6 квартир. Двоє постраждалих перебувають у важкому стані. Про це повідомляє прес-служба МНС України. Вибух стався сьогодні в 07:15 в квартирі на четвертому поверсі. Причина – вибух побутового газу. Господар однієї з квартир забув вимкнути газ. "НП сталася через те, що господар однієї з квартир, не вимкнув газ", - повідомляє прес-служба обласної адміністрації. З-під завалів був витягнутий 30-річний власник приміщення, в якому стався вибух, він з опіком 70% шкіри доставлений до опікового центра міста Харкова. Жінка 1971 р. н., мешканка іншої квартири, отримала черепно-мозкову травму. За повідомленням прес-служби обласної адміністрації, на місці НП створений оперативний штаб, який очолює віце-губернатор Володимир Бабаєв. Працюють рятувальники, міліція, пошукові групи з собаками, фахівці декількох харківських архітектурних і будівельних інститутів. Зараз оперативний штаб розробляє план переселення людей з будинку, проводить опис майна. Облдержадміністрація вже вивчає питання про виділення коштів на відновлення будинку і компенсацію постраждалим.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: