ua en ru

Двоє гірників загинули на шахті "Благодатна" в Дніпропетровській обл

Автор: RBC.UA
У Дніпропетровській області вчора, 22 травня 2013 р., на шахті "Благодатна" ПАТ ДТЕК "Павлоградвугілля" загинули двоє гірників. 

У Дніпропетровській області вчора, 22 травня 2013 р., на шахті "Благодатна" ПАТ ДТЕК "Павлоградвугілля" загинули двоє гірників. Про це повідомляє прес-служба ГосЧС.

Так, в 13:44 22 травня в с. Вербки Павлоградського району на шахті "Благодатна" на горизонті 210 м вагонеткою смертельно травмовано двох гірників, тіла яких о 16:30 піднято на поверхню. За фактом події проводиться розслідування.

Читайте також: Чиновників, які організували розкрадання вугілля з шахти "Павлоградвугілля", засудили до п'яти років в'язниці

Нагадаємо, що в квітні посадових осіб, які організували розкрадання вугілля з шахти підприємства "Павлоградвугілля", засудили до п'яти років тюремного ув'язнення. Щодня з території шахти вивозилося від 50 до 90 тонн добірного вугілля. Щомісячний дохід злочинної групи складав більше 1 млн грн. Угруповання було викрито у вересні 2011 р. Злочинці були затримані "на гарячому" під час несанкціонованого вивезення з території підприємства 259 тонн вугілля.

Читайте також: У Донецькій обл. під завалу врятовані два гірники

"Павлоградвугілля", яке об'єднує десять шахт, входить у вугільний блок ДТЕК. ДТЕК ("Донбаська паливно-енергетична компанія") - приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) Ріната Ахметова. Підприємства ДТЕК створюють виробничий ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, генерації й дистрибуції електроенергії.