ua en ru

Два депутати НУ-НС перейшли в ПР, ще один відмовився від мандата (відео)

Автор: RBC.UA
Народні депутати Сергій Харовський та Сергій Василенко написали заяву про вихід зі складу фракції "Наша України-Народна самооборона" (НУ-НС) і переходять до складу фракції Партії регіонів.

Народні депутати Сергій Харовський та Сергій Василенко написали заяву про вихід зі складу фракції "Наша України-Народна самооборона" (НУ-НС) і переходять до складу фракції Партії регіонів. Про це сьогодні заявив голова Верховної Ради Володимир Литвин, передає кореспондент РБК-Україна.

"Народні депутати Харовський і Василенко написали заяву про вихід зі складу фракції "Наша Україна" і переходять у фракцію Партіі регіонів", - заявив Литвин.

Крім того, ВР проголосувала за дострокове позбавлення депутатських повноважень за власним бажанням народного депутата від НУ-НС Віктора Матчука. "За" проголосували 298 народних депутата.

Віктор Матчук, виступаючи з трибуни парламенту, нагадав, що балотувався на парламентських виборах 2007 р. від партії НУ-НС і на сьогоднішній день не вважає за доцільне знаходиться в парламенті, з огляду на його вихід з партії. У свою чергу, спікер ВР Володимир Литвин назвав таку позицію "принциповою і шляхетною". Відзначимо, наступним номером за списками НУ-НС у ВР проходить Сергій Луценко. Його номер 85.

Сьогодні в Раді видався врожайний на фракційні рокіровки день. Депутат Руслан Богдан повернувся до фракції БЮТ, повідомив спікер ВР Володимир Литвин. До цього Богдан, який був обраний в парламент за списками БЮТ, був позафракційним. Його виключили з БЮТ 1 лютого 2011 р. за те, що проголосував за зміни в Конституцію в частині призначення дати наступних виборів Президента і ВР.

Нагадаємо, 16 червня народний депутат України Валерій Борисов перейшов зі складу фракції НУ-НС у фракцію Партії регіонів. У березні оголосили про вихід з фракції БЮТ народні депутати Євген Суслов, Олексій Логвиненко та Наталя Королевська.