ua en ru

ДПЕК найняв ING Bank, RBS і Erste Group Bank для випуску єврооблігацій

Автор: RBC.UA
Найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України ДПЕК, оголосила про плановане розміщення облігацій.

Найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України ДПЕК, оголосила про плановане розміщення облігацій, повідомляє прес-служба інвестиційної компанії Phoenix Capital.
"Заплановане розміщення облігацій буде залежати від ринкової кон'юнктури і очікується, що початкове розміщення в доларах США буде направлено кваліфікованим інвесторам згідно з Положенням S і Правилу 144A", - йдеться в повідомленні ДПЕК.
"Мандат на організацію випуску цінних паперів компанія надала ING Bank NV, The Royal Bank of Scotland plc і Erste Group Bank AG", - уточнюється в документі.
У ДПЕК відзначили, що інші деталі планованого випуску поки не розголошуються.

За оцінками аналітиків, обсяг випуску єврооблігацій ДПЕК може скласти від 300 млн дол. до 500 млн дол.
Відзначимо, ДПЕК створений у 2005 р. для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Рената Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально-інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії. Єдиним власником товариства є DTEK Holdings Limited (Кіпр).
Нагадаємо, що до вугільного сегменту ДПЕК входять ВАТ "Павлоградвугілля" (об'єднує десять шахт), ВАТ "Шахта" Комсомолець Донбасу "і п'ять збагачувальних фабрик. За підсумками 2009 р. частка ДПЕК у вугледобувній галузі України склала 24,4%.
Сегмент генерації представлений ТОВ "Східенерго" і асоційованою компанією ВАТ "Дніпроенерго", в якій ДПЕК володіє 47,46% акцій. За підсумками роботи у 2009 р. частка цих компаній у тепловій генерації України склала: "Східенерго" - 25,2%, "Дніпроенерго" - 20,5%.
ТОВ "Сервіс-Інвест" і ВАТ "ПЕС-Енерговугілля" у складі ДПЕК представляють сегмент дистрибуції електроенергії, їх частка закупівлі в ДП "Енергоринок" в 2009 р. склала 7,7%.
Консолідований чистий прибуток ДПЕК в 2009 р. збільшився в 7,2 разу в порівнянні з 2008 р. - до 0,86 млрд грн, EBITDA - на 3,3%, до 3,57 млрд грн, консолідована виручка - на 15,7%, до 15,01 млрд грн.