Дніпропетровська облрада висловила недовіру голові ОДА В.Бондарю

Дніпропетровська обласна рада, де більшість мають депутати Партії регіонів, сьогодні, 3 лютого, на позачерговій сесії висловила недовіру голові місцевої облдержадміністрації Віктору Бондарю, передає радіо "Свобода".

Дніпропетровська обласна рада, де більшість мають депутати Партії регіонів, сьогодні, 3 лютого, на позачерговій сесії висловила недовіру голові місцевої облдержадміністрації Віктору Бондарю, передає радіо "Свобода".

Депутати звинуватили керівника облдержадміністрації у неналежній роботі на посаді, у спаді виробництва в регіоні, зростанні безробіття, підвищенні цін і погіршенні умов життя населення. Депутати також закинули В.Бондарю використання адмінресурсу перед другим туром президентських виборів.

Свої звинувачення вони виклали у звернення, яке мають розіслати Президенту України, голові Верховної Ради, генеральному прокурору, голові СБУ, органам місцевого самоврядування і органам виконавчої влади області.

Голова Дніпропетровської ОДА не був присутній на сесії.

Пізніше прес-служба Дніпропетровської ОДА оприлюднила офіційний коментар В.Бондаря щодо рішення облради. За словами губернатора, недовіра, висловлена йому депутатами Дніпропетровської обласної ради голові, є «дрібною передвиборчою акцією».

Губернатор нагадав, що 18 грудня 2009 р. депутати облради на черговій сесії затвердили його звіт і не висловили жодних невдоволень. Законодавством регламентується порядок та підстави для прийняття  депутатами місцевих ради недовіри голові місцевої держадміністрації - через неподання ним щорічного звіту з питань виконання бюджету, програми соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень.

В.Бондар також нагадав, що більшість в облраді складають представники Партії регіонів та «Громади». «Не можу серйозно сприймати такі заяви, оскільки вони мають заполітизований характер і не стосуються життєдіяльності області», - відзначив голова ОДА.

Він закликав керівників міст та районів області не реагувати на будь-які політичні показові виступи та у день виборів діяти виключно в рамках діючого законодавства. «По суті, сьогоднішня ситуація - це перший сигнал загрози існуючій демократії. Нині варто замислитися, що буде з демократією та свободою слова після другого туру виборів. Адже вже сьогодні одна з політичних сил публічно демонструє свій вплив і намагається залякати всіх інакомислячих своїми гучними, але суперечливими заявами», - зазначив В.Бондар.

Нагадаємо, 10 грудня 2007 р. Президент України Віктор Ющенко призначив Віктора Бондаря головою Дніпропетровської облдержадміністрації. До того він з 3 вересня 2007 р. тимчасово виконував обов'язки губернатора Дніпропетровської області. З вересня 2006 р. по вересень 2007 р. був заступником голови Секретаріату Президента України. З червня 2005 р. по серпень 2006 р. - в.о. першого заступника міністра транспорту і зв'язку, міністр транспорту і зв'язку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся