"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ

"Дніпро", показавши відмінний футбол, по грі впевнено обіграв київське "Динамо". Гол Селезньова у першому і Матеуса у другому таймі подарували радість перемоги над сильним суперником, яку не зіпсував відмінний, але єдиний удар, Велозу в доданий час.

"Дніпро", показавши відмінний футбол, по грі впевнено обіграв київське "Динамо". Селезньова Гол у першому і Матеуса у другому таймі подарували радість перемоги над сильним суперником, яку не зіпсував відмінний, але єдиний удар, Велозу в доданий час.

7 жовтня, 17:30
Дніпропетровськ, "Дніпро Арена"
Дніпро - Динамо, 2:1
Гол:
Селезньов, 12, Матеус, 83 - Велозу, 90+4
Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух, Одибе, Стринич, Канкава, Ротань, Джуліано, Коноплянка, Зозуля, Селезньов, Матеус
Динамо: Коваль, Сілва, Михалик, Хачеріді, Тайво, Гармаш, Велозу, Ярмоленко, Гусєв, Мілевський, Ідейе

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ90+4 хв. Забиває гол "Динамо"! Велозу фантастичним ударом метрів з 30-ти відправив м'яч прямо під поперечину. Але часу немає більше у киян.

90 хв. Велозу міг подарувати надію Києву. Але його удар із-за меж штрафного влучив у поперечину. Лаштувка, якщо б м'яч йшов в створ воріт, дістати не міг би.

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ87 хв. Зозуля залишає поле. Замінює його Кравченко. У "Динамо" Мехмеді змінює Гармаша. Не запізно?

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ83 хв. Матеус ховає "Динамо". Поборовся до останнього з Хачеріді і зумів зберегти м'яч в межах поля. Перша спроба прострілу завершилася невдачею, але ось, повторний удар головою з гострого кута виявився повною несподіванкою для захисників і голкіпера "Динамо"

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ80 хв. Ярмоленко втомився і знімає його з гри Михайличенко. Випускає він аргентинця Рубена.

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ78 хв. Тарас Михалик програв забіг Коноплянці на краю власній штрафній. Жовта картка і небезпечний штрафний біля воріт "Динамо".

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ76 хв. Стринич в атаці сфолив на Хачеріді. Грубий фол вийшов у хорвата. За це суддя показав Івану жовту картку.

73 хв. Раффаель накрутив двох захисників на правому фланзі атаки і віддав на Велозу. Португалець прострілив і Гусєв з близької відстані потрапив в Лаштувку.

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ69 хв. Вирішив рефері, що Коноплянка затримував час при подачі кутового. До речі, ця подача завершилася небезпечним ударом Мазуха головою.

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ64 хв. Мілевського знімає з гри Михайличенко. На поле вийшов Раффаель, який забив переможний гол проти "Зорі". Відразу ж відповідає Михайличенко Рамос - замість Селезньова вийшов Федецький. Посилює захист іспанець.

62 хв. "Селезньов, грай головою!". Уболівальники написали на бічних щитах. Двозначно, чи не так?

58 хв. Неймовірний пас від Мілевського п'ятою вивів Ідейе на побачення з Лаштувкой. Кіпера форвард обіграв, віддав пас уздовж лінії воріт, але Одибе зумів вибити м'яч головою зі штрафного.

56 хв. Зозуля в черговий раз поборовся за м'яч біля штрафного "Динамо". Заробив Роман штрафний удар. Коноплянка підійшов до м'яча і пробив дуже небезпечно. Коваль впевнено вибив м'яч.

52 хв. Мілевський запустив по правому краю штрафного Гармаша, Денис спробував подати, але м'яч перелетів через всю штрафну і пішов за бокову лінію.

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ47 хв. Зозуля звалив Гармаша. Жовта картка екс-динамівцю. Пропустить він наступний тур чемпіонату України.

Почався другий тайм. Чекаємо більшої активності від киян.

Завершився перший тайм у Дніпропетровську. Повністю заслужено виграє "Дніпро". Але "Динамо", хоч і з проблемами, але знаходить шляхи до воріт Лаштувки. Відпочиваємо 15 хвилин.

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ45+2 хв. Гусєв в грубому підкаті збив Коноплянку, чим зупинив небезпечну контратаку дніпрян. Жовте світло побачив перед собою Олег.

45 хв. Стринич зі всієї сили влучив м'ячем у голову Коноплянці. Довго в себе приходить у себе головний український футбольний талант.

41 хв. На довгий час "Динамо" забрало м'яч. В постійній позиційній атаці знаходяться кияни. У підсумку, дуже красива комбінація за участю Ярмоленко і Мілевського могла завершитися небезпечним ударом, але Андрій перетримав м'яч у своїх ногах.

37 хв. Забиває "Динамо". Мілевський зумів у падінні віддати м'яч Ідейе, нігерієць обіграв Лаштувку і забив, але проблема в тому, що в момент пасу Мілевського Браун був в офсайді.

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ35 хв. Данило Сілва грубо зіграв проти Коноплянки. По опорній нозі стукнув бразилець півзахисника. Жовта картка захисникові "Динамо".

33 хв. Велозу дуже дивно сфолили на Зозулі біля лінії штрафної. Коноплянка пробив прямо в стінку.

31 хв. Дуже по-пижонски зіграв Матеус. Коноплянка дальнім пасом вивів бразильця на побачення з Ковалем, але Матеус вирішив красиво п'ятою прийняти м'яч. Це в нього не вийшло.

28 хв. Знову подача Коноплянки зі штрафного і знову програють кияни. Цього разу Селезньов з дуже гострого кута пробив прямо в Коваля.

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ24 хв. Той же Мілевський впав в штрафній дніпрян. Арбітр без коливань дістав жовту картку. Артему. За симуляцію

24 хв. Мілевський обіграв Одибе і віддав на хід Ідейе. Нігерієць пробив, але м'яч влучив у дальню від Лаштувки штангу.

21 хв. "Дніпро" не випускає киян з власної штрафної. Постійний пресинг і активність в центрі поля призвели до того, що могли Селезньов, Коноплянка і Матеус вийти на трьох захисників. Але неточний пас Селезньова зіпсував всі плани.

16 хв. Щось не видно, що "Динамо" потрібно відіграватися. Захист "Дніпра" з легкістю справляється з атакуючими потугами киян.

"Дніпро" - "Динамо": Стенограма онлайн-трансляції матчу української ПЛ12 хв. Коноплянка, як на велосипеді, пройшов по правому флангу захисту киян і прострілив. М'яч влучив у руку Михалика. Але суддя порушення не побачив. Але справедливість восторжествувала. Кутовий, який був поставлений після руки Михалика, Коноплянка подав, Зозуля на дальній штанзі переправив м'яч в центр, де Селезньов головою заштовхав м'яч у сітку воріт.

9 хв. Небезпечна контратака була у "Дніпра". Селезньов отримав м'яч на лівому фланзі атаки, поступово змістився в центр поля і пробив. Правда, сили цьому удару явно не вистачило, так що Коваль спокійно накрив сферу.

6 хв. Забиває "Дніпро". Коноплянка подав зі штрафного з лівого флангу, Коваль зреагував на удар, але Селезньов на добиванні заштовхав м'яч у ворота. Правда, зробив це екс-форвард збірної України з офсайду. Так що нулі на табло незмінні.

3 хв. Зі старту бачиться наступна картина - кияни намагаються грати з допомогою довгого контролю м'яча, а дніпряни будуть використовувати швидкість і гострий пас.

Стартував матч. Чекаємо цікавого видовища. Всі складові для цього є - повний стадіон, класні гравці, різні ігрові стилі.

Здивував Михайличенко, якого Блохін залишив за головного під час своєї хвороби. У те, що Мілевський вийде зі стартових хвилин мало вірилося. Якщо Коваль цілком заслуговує своєю грою місця в основі, то про ігрову форму Артема мало що відомо. Ну що ж, будемо сподіватися, що Мілевський зможе використати свій шанс і показати себе у всій красі.

Також зазначимо, що Рамос не випустив проти колишніх одноклубників Олександра Алієва. Саша частіше виходить на заміну.