Дніпро - ПСВ, 2:0: Стенограма матчу Ліги Європи

У Дніпропетровську перемогою дніпрян закінчився матч групового раунду Ліги Європи "Дніпро" - ПСВ. Суперник підопічних Хуанде Рамоса весь матч володів м'ячем, але дніпряни показали приголомшливу гру в обороні і дуже гостру в атаці. РБК-Україна пропонує вашій увазі стенограму онлайн-трансляції матчу.

20 вересня, 20:00
Дніпропетровськ, "Дніпро-Арена"
Дніпро - ПСВ, 1:0

Гол: Матеус, 50, Хатчінсон, 57
Дніпро: Лаштувка, Мазух, Мандзюк, Стринич, Жуліано, Коноплянка, Чеберячко, Ротань, Зозуля, Селезньов, Матеус
ПСВ: Ватерман, Марсело, Вилленс, Дерейк, ван Боммель, Строотман, Хотчинсон, Тайвонен, Ленс, Мертенс, Нарсингх

Все! Перемога "Дніпра" 2:0! Красиво й упевнено!

90+5 хв. Остання заміна у "Дніпра" - пішов Матеус. Замість нього вийшов Одибе.

89 хв. Строттман отримує жовту картку за зрив атаки.

85 хв. Коноплянка занадто довго йшов з поля. Жовта картка півзахисникові.

84 хв. Коноплянку змінює на Денисова Хуанде Рамос. Також, на полі з'явився Канкава. Змінює він травмованого Зозулю.

80 хв. Мемфіс красиво пробив "ножицями". Неточно.

76 хв. Тойвонен отримав жовту картку за нерви - поговорив з арбитром, потолкався з Лаштувкой швед.

74 хв. Подвійна заміна у голландців - Матош змінює Нарсинга, а Мертенса змінює Мемфіс.

63 хв. Намагаються щось придумати гравці ПСВ. Не вдається розкрити оборону "Дніпра".

57 хв. Другий гол влітає у ворота ПСВ!!! Джуліано накрутив захисника на фланзі і прострілив. І Хатчінсон зрізав м'яч в свої ворота!

50 хв. Гол у ворота ПСВ!!! Матеус!!! Бразилець головою перекинув голкіпера після помилки захисників.

45 хв. Заміна у ПСВ - Енгелаар замінив Виллемса

Почався другий тайм.

Перерва. Більше м'яч знаходиться в ногах гравців ПСВ, але виглядає це, як задум гравців і тренерів "Дніпра"

42 хв. Чеберячко заробив першу жовту картку в матчі.

41 хв. Стротсман пробив здалеку. Лаштувка на місці.

36 хв. Селезньов відпрацював в обороні пробіг спринт разом з Тойвоненом і зупинив шведа фолом на досить безпечної дистанції від воріт.

30 хв. Коноплянка завдав перший удар "Дніпра" в створ воріт ПСВ. Прямо в руки Ватерману.

25 хв. Непогано пробив Коноплянка зі штрафного. Трохи не точно.

19 хв. Хороший момент втратили гості. Вільямс прострілив у штрафну "Дніпра", але Ленс пролетів мимо м'яча.

15 хв. Поатакував "Дніпро" і віддав м'яч гостям. Але при цьому, якісно захищаються дніпряни.

10 хв. Жорсткий підкат зробив Вільямс проти Зозулі. Немає попередження.

3 хв. Досить швидко грають команди на початку матчу.

1 хв. Стартував матч в Дніпропетровську. Давай, "Дніпро"!