Дніпро - ПСВ: Дніпряни починають Лігу Європи з красивої перемоги (фото)

Хуанде Рамос переграв Діка Адвокаата. Саме стратегія іспанця дозволила дніпрянам всю гру провести в обороні, але, двічі забити і довести гру до впевненої перемоги 2:0.

Дніпро - ПСВ 2:0
: Матеус, 50, Хатчінсон, 58 (у свої ворота)
Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стринич, Ротань, Жуліано, Зозуля (Канкава, 85), Коноплянка (Кучер, 84), Матеус, Селезньов
ПСВ: Ватерман, Хатчінсон, Марсело, Дерек, Віллемс (Енгелаар, 46), Строотман, ван Боммель, Тойвонен, Нарсінг (Матавж, 73), Мертенс (Депай, 74), Ленс

"Дніпро" почав матч активніше, показуючи себе справжніми господарями поля. Особливо яскраво виглядав лівий фланг атаки, де Коноплянка і Стринич раз за разом обігравали опонентів. Але до 15 хвилини м'яч перебрався до гостей, і ті почали свої атакуючі дії. Але підопічні Рамоса дуже якісно оборонялися і не давали простору суперникові. Загалом, гра виглядала дуже спонтанно - моменти виникали несподівано. Найнебезпечнішим був удар Конопляки зі штрафного в середині першого тайму - Євгенові трохи не вистачило точності. ПСВ відповіло дуже небезпечним прострілом Вільямса, на який трошки не встиг Ленс.

Другий тайм став апогеєм ігри "Дніпра" - ПСВ весь час провів в атаці, але не зміг створити нічого розумного. А ось "Дніпро" забив двічі. Першим відзначився Матеус, який головою перекинув воротаря після помилки захисників, а другий гол голландці забили самі собі - Хатчинсон переправив м'яч у власні ворота після прострілу Джуліано з флангу.