Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи

"Дніпро" показав просто чудову гру і повністю обіграв "Наполі". Голи Федецького, Матеуса і Джуліано визначили результат поєдинку. Нічого не змінив навіть гол Кавані з пенальті. Класний матч класного "Дніпра". З другої сьогоднішньою перемогою, Україна.

25 жовтня, 22:00
Дніпропетровськ, "Дніпро-Арена"
Дніпро - Наполі, 3:1
Гол:
Федецький, 2, Матеус, 42, Джуліано, 64 - Кавані, 75
Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стринич, Ротань, Жуліано, Федецький, Селезньов, Матеус, Зозуля
Наполі: Розаті, Гамберіні, Фернандес, Ароніка, Суньїга, Донадель, Місце, Дземаили, Доссена, Инсинье, Варгас

Все! Свистить цей дивний суддя! "Дніпро" переміг "Наполі". При чому, як!

90+2 хв. Намагається "Наполі" створити щось на подобі фінального штурму. Але захист "Дніпра" повністю справляється з усім, крім Кавані. Все таки, класний гравець.

90 хв. Кавані знову відмінно б'є головою після подачі з флангу. Але Лаштувка, не менш красиво відбив м'яч на кутовий.

87 хв. Калініч добре запустив по правому флангу Матеуса. Той подав зовнішньою стороною стопи прямо в руки Розаті, який випустив м'яч, той покотився до воріт, але воротар встиг другий раз його накрити.

Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи82 хв. А у "Дніпра" залишає поле автор першого гола Федецький, а замість нього вийшов Денисов.

Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи79 хв. Гамберіні поступився місцем на полі Инлеру.

78 хв. Места ліктем штовхнув Матеусу в груди. Бразилець довго лежить на газоні. Але суддя байдуже поставився до цього епізоду.

Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги ЕвропиДніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи75 хв. Мазух звалив в штрафній "Дніпра" Кавані. Це пенальті, який сам потерпілий вирішив пробити. І зробив. Розвів по різних кутах він м'яч і Лаштувку.

72 хв. Стринич класно перевів м'яч з лівого флангу в центр поля. А там підхопив м'яч Федецький. Артем подумав і вирішив м'яким крученим ударом відправити м'яч у дальню "дев'ятку". Трохи не вистачило українцеві.

Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи70 хв. Канкава фолом зупинив Кавані. Жовта грузину за це.

Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи64 хв. Джуліано доводить рахунок до розгромного!!! Матеус з лівого флангу подав і Джуліано на дальній штанзі пробив. Але воротар "Наполі" дивом відбиває м'яч. Який відскакує до Суниги, б'ється об нього і відлітає назад до Джуліано, який з другої спроби пробив Розаті.

Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи59 хв. Селезньова змінює Рамос на Калінича.

57 хв. А ось такого не треба. Залишили дніпровські захисники одного Кавані. І Едісон головою пробив по воротах Лаштувки. Ян не дотягся до м'яча, але дніпрянам допомогла штанга.

56 хв. Кавані показав себе. Прийняв м'яч уругваєць на лінії штрафної, обійшов захисника і пробив по воротах. Але удар був слабким і прямо в руки Лаштувки.

Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи52 хв. Вальтер Мацаррі вирішив врятувати гру більш радикальними методами. На поле виходять відразу двоє лідерів "Наполі" - Кавані і Пандев. Вони змінюють Варгаса і Доссена.

49 хв. Довгий пас зі своєї половини поля знайшов голову Джуліано і той скинув на хід Селезньова. Женя у падінні пробив. М'яч пройшов в декількох метрах від воріт.

47 хв. "Наполі" з самого початку взявся відіграватися. Вже два кутових на стартових хвилинах подали гості.

Повертаємося на "Дніпро-Арену". Чекаємо ще голів і яскравої гри від "Дніпра". І видалення в "Наполі".

Хух! Ось це матч! Просто приголомшлива гра "Дніпра". Чекаємо продовження через 15 хвилин.

Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи45+2 хв. Жаліє суддя "Наполі". Фернандез повинен був отримати пряму червону за хамський удар Селезньова. Але суддя обмежився "гірчичником".

Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи42 хв. ДРУГИЙ ГОЛ У ВОРОТА "НАПОЛІ"!!! Карають дніпряни італійців за грубість проти Мандзюка. Ротань подав штрафний. Захисники вибили м'яч зі штрафної, але Селезньов повернув м'яч назад. А там, Матеус підставив голову, від якої м'яч по дивній траєкторії залетів у ворота.

Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи41 хв. Донадель дуже грубо грає проти Мандзюка. Прийшли гравці розбиратися. Деякі навіть, поштовхалися. Як наприклад, Доссена. Якому також показано "гірчичник".

39 хв. Забиває "Наполі". Але суддя свистить офсайд. Якого там не було. Дуже дивне рішення судді.

Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи37 хв. Зозуля не може продовжити гру. Замість нього Рамос випускає Канкаву.

33 хв. Дуже потужно грає "Дніпро". У стилі "Баварії". Багато впевнених пасів та фінтів, які, головне, проходять. Ось і Матеус на лівому фланзі красиво прокинув повз захисника, і той руками зупинив бразильця. Ротань вирішив зі штрафного пробити, і зробив це дуже непогано. Правда, трохи вище воріт.

31 хв. Ротань пробив з 30-ти по центру воріт, але м'яч від захисника полетів на кутовий. Корнер закінчився красивим ударом з льоту Селезньова, який пройшов трохи повз воріт.

27 хв. Намагаються італійці заспокоїти гру. Але "Дніпро" своїми ігровими сплесками класно "підриває" гру. Дуже добре виглядають дніпряни.

23 хв. Іван Стринич зважився на дальній удар з правого флангу. Хороший, хльосткий удар вийшов. Але неточний.

19 хв. Зуніга у власній штрафній руками уклав Зозулю на газон. Це повинно бути пенальті! Але не для судді...

14 хв. Доссена добре подав з лівого флангу. М'яч перелетів штрафну до Дземаили. Тому подати не вдалося, але м'яч, таки, долетів до Варгаса, який намагався пробити через себе. Набагато вище воріт.

9 хв. Досить агресивна гра сьогодні. Не бояться гравці обох команд йти в жорсткі стики. Думається, багато жовтих покаже суддя. А може, навіть і до видалення дійде.

6 хв. Дуже упевнено почав "Дніпро". Добре тримається м'яч у ногах у гравців українського клубу. Це дуже добре. "Наполі" поки перебуває в шоці.

Дніпро - Наполі: Стенограма онлайн - трансляції матчу Ліги Европи2 хв. ГООООООЛ!!!! ФЕДЕЦЬКИЙ ВІДКРИВАЄ РАХУНОК! Фантастика. Ротань подав штрафний, Селезньов головою продовжив політ м'яча і Артем у падінні відправив м'яч у сітку.

Як бачите, Коноплянки у складі "Дніпра" немає. Це, звичайно, проблема для дніпрян. Але і без Жені гравців Рамосу вистачає.

Сьогодні в гості до "Дніпра" прибуває учасник торішнього плей-офф Ліги Чемпіонів. Відмінний подразник для амбіцій "Дніпра".