Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи

"Дніпро" не зміг обіграти вдома "Базель". Багато в чому, перешкодив йому це зробити суддя, який не дуже справедливо видалив Калінича, а потім ще і "лівий" пенальті поставив. У підсумку нічия 1:1, яка виводить далі "Базель".

21 лютого, 20:00
Дніпропетровськ, "Дніпро-Арена"
Дніпро - Базель, 1:1 (перший матч 0:2)
Гол:
Селезньов, 76 (пен.) - Шер, 80 (пен.)
Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Стринич, Дуглас, Федецький, Жуліано, Чеберячко, Ротань, Зозуля, Селезньов, Матеус
Базель: Соммер, Пак Чжу Хо, Драговіч, Шер, Штайнхефер, Деген, Дьє, Штокер, Фрей, Салах, Кабрал

Кінець матчу. Шкода "Дніпро".

90+2 хв. Без бажання грає вже "Дніпро". Як гра з самого початку не пішла, так і закінчилася. "Базель" можна привітати з вдалим застосуванням тактики "автобуса біля своїх воріт".

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи89 хв. У "Базеля" вийшов Елнени. Пішов відпочивати Салах.

86 хв. Коноплянка класно пробив з лінії штрафної, змістившись в центр з лівого флангу. Але Соммер насилу, але витягнув м'яч.

84 хв. Пригнічений "Дніпро". Складно, коли проти тебе грають команда суперника і суддів.

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи80 хв. А тепер пенальті ставлять у ворота у "Дніпра". Зозуля плечем зустрів суперника у власній штрафній. Шер з точки сильно пробив у дальній кут. Схоже, суддя вирішив поховати "Дніпро".

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи76 хв. СЕЛЕЗНЬОВ!!! Розвів по кутах воротаря і м'яч.

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи75 хв. Пенальті! Ставить суддя пенальті у ворота "Базеля"! Та ще й червона картка Фраю, який рукою врятував від гола ворота.

73 хв. Соммер, як магніт, притягує всі м'ячі, які дніпряни посилають в штрафну "Базеля". Відбиваються швейцарці, як можуть.

68 хв. "Дніпро" виглядає якимось шокованим. Паси, які всю гру спокійно проходили, не йдуть. Треба дніпрянам заспокоїтися.

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи64 хв. Як так? Калінича виганяє з поля суддя! Відбираючи м'яч, Нікола зачепив рукою обличчя суперника. Це фол, але це не червона!

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи62 хв. Рідкий випад "Базеля". Дегена зуміли партнери вивести на ударну позицію, але Джуліано встиг перешкодити швейцарскому гравцеві.

60 хв. "Дніпро" просто зажав у власній штрафній "Базель". Тільки треба результат робити, а не "затискати".

56 хв. Ротань класно закинув м'яч в штрафну на Зозулю. Той прийняв м'яч, але суддя не свиснув офсайд. А його там не було.

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи53 хв. Заміна у "Дніпра". Калініч вийшов замість Дугласа. А замість Матеуса з'явився Кравченко.

48 хв. Все та ж картина на полі. М'яч більшу частину часу знаходиться на половині поля "Базеля". Але швейцарський захист поки справляється.

Другий тайм на "Дніпро-Арені".

Перерва. "Дніпро" виглядає непогано, але цього мало.

45 хв. Ну, Женя! Ну, треба ж забивати! Коноплянка подав з лівого флангу на Зозулю, Роман скинув в центр штрафної, звідки Селезньов відправив м'яч на трибуни.

40 хв. "Дніпро" невпинно тисне. Чогось не вистачає дніпрянам, щоб забити. То в останню секунду з під ніг м'яч выб`ють.То ще щось. Не щастить. Але потрібно продовжувати в тому ж дусі.

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи36 хв. Що ж таке? Шер зіграв рукою.

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи35 хв. Ох, не дограють команди матч у повному складі. Тепер жовта Стриничу.

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи33 хв. Коноплянка з ходу увійшов у гру і втік від Кабрала. Той такого не витримав і звалив Женю. Жовта картка півзахисникові.

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи32 хв. Несподіваний хід від Рамоса. Зняв з гри він Федецького і випустив Коноплянку.

30 хв. У Матеуса сьогодні виходить демонструвати техніку. В черговий раз, він декількох захисників пройшов в штафній "Базеля" і спробував прострілити, але м'яч заблокували.

25 хв. Швейцарці намагаються відсунути гру від своїх воріт. Ось штрафний проб`ють. Кутовий розіграють. Поки нічого небезпечного.

21 хв. Давить "Дніпро". Так і треба. Роман Зозуля класно прийняв м'яч і з льоту пробив у ближню "дев'ятку". Трохи повз ворота.

17 хв. Ще одна спроба удару від Селезньова. Стринич подав у район воротарської, звідки Женя головою завдав удару по воротах. Набагато вище воріт.

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи14 хв. Тут же Федецький "відіграється" на Кабрале.

Дніпро - Базель: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи13 хв. Дьє грубо зіграв у центрі поля проти Федецького. Ось і перший "гірчичник" в матчі.

10 хв. Здоровенний Кабрал ліктем поклав на газон Ротаня. Поки суддя обмежився усним попередженням. Але такими темпами, півзахисник "Базеля" вже скоро відзначиться в протоколі матчу.

6 хв. А ось так не треба. Салах вискочив один на один з Лаштувкой, чех вибіг на зустріч нападаючому і той його перекинув. Але, на щастя, не влучив по воротах.

3 хв. З перших хвилин "Дніпро" взявся за атаку. Навіть удар по воротах вже встигли завдати. Ротань розіграв на лівому фланзі штрафний, Стринич прострелив в штрафну, звідки Селезньов спробував в дотик пробити - мимо воріт.

Почався матч у Дніпропетровську! Давай, "Дніпро"! Сьогодні треба перемогти.

Перше, що впадає в очі після перегляду складу "Дніпра", це відсутність там Коноплянки. Українські ЗМІ з обережністю писали, що у Жені пошкодження. В результаті, Рамос вирішив притримати гравця в запасі.

Добрий вечір, шановні вболівальники. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу Ліги Європи "Дніпро" - "Базель".