Дніпро - АІК: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

"Дніпро" просто розмазав по футбольному полю гостей зі Швеції. Голи Калінича з пенальті, дубль Зозулі і точний удар Кравченко завершили для "Дніпра" 2012 рік.

6 грудня, 20:05
Дніпропетровськ, "Дніпро-Арена"
Дніпро - АІК, 4:0
Гол:
Калініч, 21, Зозуля, 39, 51, Кравченко, 86
Дніпро: Лаштувка - Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стринич - Кравченко, Ротань - Коноплянка, Жуліано - Зозуля, Калініч
АІК: Турину - Лоренцсон, Карлссон, Бакман, Юханссон - Даніельссон, Моро - Лундберг, Квайсон - Борхес, Бангура
Трансляція на 2+2

Все, друзі! Спасибі, "Дніпро" за твій осінній футбол. Це було круто.

90+3 хв. Квайсон відправився відпочивати. Оман-Перссон на полі.

90+1 хв. Пішла злива в Дніпропетровську. І пішли безглузді і несподівані падіння.

Дніпро - АІК: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи88 хв. Борхес грубому підкатом зупинив прохід Денисова по лівому флангу.

Дніпро - АІК: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи86 хв. Кравченко робить рахунок ще більше. Після подачі з флангу Джуліано головою скинув назад під удар Кравченко, який, не опускаючи м'яч, пробив у лівий кут.

83 хв. Алієв спробував обійти Йохасена. Капітан АІКа руками зупинив Олександра. Суддя цього не помітив.

80 хв. Ну все, "Дніпро", тримайся. АІК прокинувся. Карикари по центру воріт пройшов Денисова, змістився в центр і проибл з-за штрафної. Лаштувка дістав.

78 хв. Ось це так. Виявляється, АІК вміє бити по воротах. Квайзон пройшов на правому фланзі захисника, увійшов у штрафну і пробив. Лаштувці довелося підняти руки.

75 хв. Зменшив темп "Дніпро". Але це не означає, що підопічні Рамоса не атакують. Просто роблять це повільніше.

72 хв. АІК перейшов центр поля. Це вже щось.

Дніпро - АІК: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи69 хв. Квайсон звалив Коноплянку по центру воріт. Алієв підійшов до м'яча і пробив. Непогано, але прямо в руки Турини.

Дніпро - АІК: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи65 хв. Подвійна заміна у АІКа. Густавсен замість Люнгберга і Карікарі вмето Моро.

63 хв. Красива атака пройшла у "Дніпра". Трохи піжонська, але красива. Нічим не завершилася. А у АІКа якщо і є атака, то вона формальна.

59 хв. Чеберячко начудив. Слабо він віддав пас в центрі поля, перехопив м'яч Бангура, помчав до воріт Лаштувки, але Ротань встиг наздогнати і відібрати у форварда м'яч.

Дніпро - АІК: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи57 хв. Денисов і Алієв виходять на поле. "Цар лівого флангу" Стринич і "цар неточних ударів з льоту" Калініч йдуть.

54 хв. Як же легко грає сьогодні "Дніпро". Суперника просто не помічає. Прекрасно працюють всі лінії команди.

Дніпро - АІК: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи51 хв. Третій гол!!! Роман Зозуля!!! Свято в Дніпропетровську. Джуліано розігнав швидку контратаку, віддав праворуч на хід Роману, який точно і сильно пробив в дальній кут.

49 хв. Калініч віддав в центр з лінії штрафної на Джуліано. Бразилець класно пробив, але м'яч пролетів в декількох сантиметрів від лівої стійки.

Дніпро - АІК: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи46 хв. Федецький вийшов на поле. Замість Мазуха з'явився українець.

Будемо сподіватися, що за 15 хвилин перерви "Дніпро" не розгубив свій натиск і продовжить гнути свою лінію.

Класно виглядає "Дніпро". Чекаємо продовження через 15 хвилин.

45+1 хв. Свисток судді звучить під час ледачої атаки шведів.

43 хв. Стринич зважився на дальній удар зі своєю забійної лівої. М'яч потрапив у "центр тіла" Мандзюка. Боляче захисникові... І йому не позаздриш.

42 хв. Ротань подав штрафний фактично від центру поля. М'яч високо полетів, але опустився в руках Турини.

Дніпро - АІК: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи39 хв. Це просто краса! Коноплянка і Зозуля просто розірвали захист суперника. Женя накрутив на лівому фланзі декількох захисників і прострілив у центр штрафної, звідки Зозуля в дотик відправив м'яч у дальній кут воріт.

37 хв. "Розслабили" тиск дніпряни. Але від цього шведська команда не заграла більш атакуюче.

34 хв. Серед гостей варто виділити форварда Бангура. Намагається чіплятися за будь-який м'яч нападаючий. Іноді це призводить до фолів з боку дніпрян.

31 хв. Знову Стринич царює на лівому фланзі. Цього разу його подачу в штрафну завершував ударом Калініч, але м'яч полетів уздовж воріт.

28 хв. Йохансон врятував свою команду. Стринич подав з лівого флангу, Калініч продовжив політ м'яча далі на Зозулю, у якого з ніг вибив м'яч шведський захисник.

25 хв. Забивши гол, "Дніпро" заспокоївся. Дали щведам трохи постворювати атаки. Шведи подарунком не користуються. Нічого не виходить у гостей.

Дніпро - АІК: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи21 хв. КАЛІНІЧ!!! Поганий удар вийшов у хорвата, але Туріну, хоч і торкнувся м'яча, але пропустив під руками.

Дніпро - АІК: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи20 хв. Зозуля просто красень! Два рази він обіграв на лівому фланзі Лоренсен. Той не витримав і руками звалив Рому в штрафній!

Дніпро - АІК: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи16 хв. Мазух руками поклав на газон Борхеса. Перший "гірчичник" в матчі.

14 хв. Джуліано показавши справжню бразильську техніку, обіграв трьох шведських захисників і віддав на хід в штрафну Калиничу, який не зміг пробити.

11 хв. А ось і перша небезпеку біля воріт АІКа. Коноплянка виявився з м'ячем на правому краю штрафного. Вирішив виконати кручений удар Женя, але м'яч у ворота не потрапив.

8 хв. Два поспіль кутових подали гості. Без результату, але тиск на ворота Лаштувки є.

5 хв. Непогана атака пройшла у шведів. Борхес з м'ячем опинився в штрафній. Форвард пробив, але м'яч влучив у захисника.

3 хв. Бойко почали матч команди. Поки тільки навіси в штрафну виконують, але холод явно жене гравців вперед.

Почався матч в Дніпропетровську. Вперед, "Дніпро"! Порадуй своїх уболівальників.

Добрий вечір, дорогі вболівальники. РБК-Україна починає трансляцію матчу Ліги Європи "Дніпро" - АІК.