Дмитро Медведєв очолив "Єдину Росію"

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв сьогодні на XIII з'їзді партії "Єдина Росія" обраний її головою.

Московський з'їзд "Єдиної Росії" обрав прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва головою партії.

Голосування по його кандидатурі, запропонованій раніше Президентом РФ Володимиром Путіним, пройшло на XIII з'їзді партії у відкритому режимі. Медведєв обраний головою партії одноголосно.

Подібно радянським вождям, він поєднав посади глави уряду і глави партії влади, найбільшої в країні політичної організації. Нинішній Президент РФ Володимир Путін, який також керував "ЕР" під час свого прем'єрства, був безпартійним.

На з'їзді Медведєв заявив, що показником довіри до "Єдиної Росії" став результат грудневих виборів до Держдуми. За його словами, велика робота партії дозволила прийняти найважливіші для країни закони, і країна стабільно розвивалася, в тому числі тому, що партія "активно захищала інтереси громадян".

Напередодні, 25 травня, Медведєв розповів про свої плани реформувати партію і внести зміни в її статут. Він вважає, що необхідно змінити порядок виборів спікера Державної думи і регіональних парламентів, в яких більшість має саме "Єдина Росія". На думку Медведєва, потрібно проводити альтернативні вибори, висуваючи кількох кандидатів з числа членів партії.

Аналогічно необхідно вибирати і керівника фракції, а також секретарів партійних організацій, вважає глава уряду. Медведєв упевнений, що ухвалення запропонованих ним змін призведе до появи нових лідерів в партії, зростанню довіри населення до "Єдиної Росії" і перемог на виборах всіх рівнів.

Відзначимо, на з'їзді присутній прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Нагадаємо, 8 травня ц.р. Державна дума РФ в ході позачергового пленарного засідання підтримала кандидатуру Дмитра Медведєва на посаді голови уряду РФ.

Днем раніше новообраний Президент Росії Володимир Путін вніс до Держдуми кандидатуру Дмитра Медведєва на посаду голови уряду.

Медвєдєв неодноразово заявляв, що тандем Президента і прем'єра в політичному житті Росії проіснує довго. "Я хочу сказати, що нас з Володимиром Путіним пов'язує не лише політична взаємодія, але і просто дружба людська 20 років. Це перше. Друге - я вважаю, що непогано, коли доля країни, політичні процеси залежать не лише від розсуду однієї людини, яка, як йому в голову щось спало, він так і поступає...", - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся