ru ua

Директором НАК "Укренерго" тимчасово призначений Петро Омеляновський

Автор: RBC.UA
Виконуючим обов'язки директора ДП "Національна енергетична компанія "Укренерго" з 22 квітня призначений Петро Омеляновський. Про це повідомляє прес-служба "Укренерго".

Виконуючим обов'язки директора ДП "Національна енергетична компанія "Укренерго" з 22 квітня призначений Петро Омеляновський (на фото). Про це повідомляє прес-служба "Укренерго".

Раніше Кабмін звільнив Омеляновського з поста президента "Енергетичної компанії України" (ЕКУ). Омеляновський очолював НАК "Енергетична компанія України" з грудня 2005 р. по серпень 2006 р., а також з березня 2010 р. до останнього часу. Між цими періодами він обіймав посаду голови наглядової ради "Укргідроенерго", а також посаду голови наглядової ради енергогенеруючої компанії ВАТ "Дніпроенерго". У 2005 і 2006-2010 рр. був гендиректором ВАТ "Західенерго"

Обов'язки колишнього директора "Укренерго" Анатолія Ходаковського були припинені з 19 квітня 2013 р.

Ходаковський був переведений першим заступником директора по оперативно-технічному управлінні "Укренерго".

Читайте також: Макуха і Ходаковський подали у відставку

Ходаковський в 2001-2006 рр. працював заступником директора з економіки НЕК "Укренерго". У 2006-2007 рр. був заступник директора з капітального будівництва НЕК "Укренерго". У 2008 р. отримав посаду заступника директора з економіки та фінансів в "Укренерго", а в 2009 р. став директором підприємства.