Директор Sixt Україна Вадим Нестерчук отримав премію "Людина року-2011"

Генеральний директор ТОВ "Оптима-лізинг" / Sixt України Вадим Нестерчук став переможцем в номінації "Лідер малого та середнього бізнесу" загальнонаціональної премії "Людина року-2011".

Генеральний директор ТОВ "Оптима-лізинг" / Sixt України Вадим Нестерчук став переможцем в номінації "Лідер малого та середнього бізнесу" загальнонаціональної премії "Людина року-2011".

"Я, звичайно ж, дуже радий, але, напевно, не шокований, адже напередодні такої події як Євро-2012 в Україні не помітити ринок прокату та лізингу автомобілів важко, а в ньому не помітити бренд Sixt просто неможливо. Тому перемога цілком закономірна, але вона не стільки моя, як всієї команди, яка підтримує цей бренд в Україну. Ми дійсно лідери і сподіваюся, всі в недалекому майбутньому, скористаються нашими послугами ", - прокоментував перемогу Нестерчук, повідомляє прес-служба компанії.

Серед лауреатів у номінації "Лідер малого та середнього бізнесу" також були президент компанії "Бротеп" Михайло Гришук і генеральний директор компанії "Ун Моменто" Світлана Юлдашева.

Церемонія нагородження шістнадцятої загальнонаціональної премії Україна "Людина року-2011" відбулася 24 березня 2012 р. Програма передбачає присудження титулу "Людина року" за найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави сферах професійної і громадської діяльності.

Нагадаємо, нещодавно українська команда Sixt Ukraine завершила свій виступ у першому в цьому році етапі кубка світу - Italian Baja 2012. За підсумками гонки команда зайняла 5 місце в своїй категорії Т2 і 22 місце в абсолюті.

Компанія Sixt заснована в 1912 р. і зараз разом з партнерами представлена ​​в більш ніж 100 країнах світу та 4 тис. пунктах сервісу.
На українському ринку Sixt працює з 2004 р. і надає послуги з лізингу автомобілів та обладнання, прокату, продажу нових і тих, що були у застосуванні автомобілів, сервісного обслуговування, а також послуги ассістанс по всій Україні. З 2006 р. компанія Sixt представлена ​​також у Молдавії та Білорусії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top