Динамо - Металіст: Стенограма онлайн-трансляції матчу української Прем'єр-Ліги

У Києві завершився центральний матч 12-го туру. "Металіст" дуже красиво обіграв на виїзді "Динамо" 3:1, яке продовжує свою невдалу серію. Будемо сподіватися, що з поверненням Блохіна, кияни повернуть собі все, що вони розгубили.

У Києві завершився центральний матч 12-го туру. "Металіст" дуже красиво обіграв на виїзді "Динамо" 3:1, яке продовжує свою невдалу серію. Будемо сподіватися, що з поверненням Блохіна, кияни повернуть собі все, що вони розгубили.

20 жовтня, 19:30
Київ, "Олімпійський"
Динамо - Металіст, 1:3
Гол:
Ярмоленко, 59 - Тайсон, 34, Шав`єр, 52, Торрес, 90+2
Динамо: Шовковський, Гусєв, Хачеріді, Михалик, Тайво, Вукоєвич, Велозу, Ярмоленко, Мехмеді, Рафаель, Ідейе
Металіст: Горяїнов, Вильягра, Березовчук, Папа Гуйє, Фініньо, Едмар, Шелаєв, Марлос, Вілліан Гомес, Шав'єр, Тайсон

Тайво спробував закинути "за комірець" Горяїнова. І на цьому сьогоднішній матч закінчується. Неймовірний поєдинок. Такого напруження пристрастей в цьому чемпіонаті ще не було.

Динамо - Металіст: Стенограма онлайн-трансляції матчу української Прем'єр-Ліги90+2 хв. Торрес ставить крапку в цьому матчі. Фініньо побролся до кінця на лівому фланзі атаки, віддав на Шавьера, а той віддав у вільну зону, звідки Чако Торрес пробив Шовковського.

Динамо - Металіст: Стенограма онлайн-трансляції матчу української Прем'єр-Ліги88 хв. Недовго пограли кияни в більшості. Михалик заробив другу жовту і відправився до Кристальдо.

Динамо - Металіст: Стенограма онлайн-трансляції матчу української Прем'єр-Ліги86 хв. Кристальдо отримав жовту картку за картинне падіння в штрафній "Динамо". Це вже друге попередження для аргентинського форварда. Видалення.

Динамо - Металіст: Стенограма онлайн-трансляції матчу української Прем'єр-Ліги83 хв. Торрес змінив Вілліана. Остання заміна у харків'ян. А у киян з'явився аргентинець Марко Рубен. Пішов Мехемеди.

81 хв. Явно втомився Ярмоленко. Багато фолить вінгер киян. Ось і після відмінного переводу з лівого флангу від Кранчара, Андрій поклав на газон Гуйє.78 хв. Шикарний сейв демонструє Шовковський після удару Марлоса. Добивання Шавьера було з офсайду.

75 хв. Ярмоленко класно прийняв м'яч з центру поля на лінії штрафної. Але зачепився Андрій за Фініньо.

Динамо - Металіст: Стенограма онлайн-трансляції матчу української Прем'єр-Ліги73 хв. Марлоса знімає з гри Маркевич. Вийшов Кристальдо. У киян виходить Мілевський. Йде відпочивати Велозу.

Динамо - Металіст: Стенограма онлайн-трансляції матчу української Прем'єр-Ліги69 хв. Ярмоленко завалив Фініньо. Жовта картка для гравця української збірної.

66 хв. Запанікував "Металіст". Горяїнов пішов до краю штрафного, щоб бути першим на м'ячі, але наступив на нього. Ідейе, що мчав на нього, трохи не зміг переправити м'яч у ворота. Воротар харків'ян, все таки, впорався.

Динамо - Металіст: Стенограма онлайн-трансляції матчу української Прем'єр-Ліги61 хв. Заміна у "Металіста" Шелаєв, який провів сьогодні 400-й матч за "Метал", пішов з поля. Вийшов Шарпар.

Динамо - Металіст: Стенограма онлайн-трансляції матчу української Прем'єр-Ліги59 хв. Кияни, нарешті, забивають. Кранчар шикарно пробив з лінії штрафного, але м'яч влучив у дальню штангу, від якої відлетів до голови Ярмоленко, який переправив у ворота. Офсайду не було.

Динамо - Металіст: Стенограма онлайн-трансляції матчу української Прем'єр-Ліги52 хв. Марлос, як дитину, обіграв Тайво і нігерієць сфолив у власній штрафній. А це пенальті, який чітко реалізував Шав'єр. У лівий від себе кут бразилець пробив.

50 хв. Знову м'яч побував у воротах "Металіста". Арбітр зафіксував гру рукою у Ідейе під час прийому м'яча після подачі Велозу з лівого флангу.

Динамо - Металіст: Стенограма онлайн-трансляції матчу української Прем'єр-Ліги46 хв. Заміна у складі киян - Кранчар з'явився на полі. Змінив він Раффаеля.

Почався другий тайм у сьогоднішньому дуже цікавому матчі. Судячи з забитим їх оффсайдів голів, кияни ще змусять понервувати харківських уболівальників.

Перерва в сьогоднішньому матчі. Нехай відпочинуть гравці. Ми теж відпочинемо.

45+2 хв. Знову забиває "Динамо"! І знову з офсайду! Тепер вже Вукоєвич виявився поза грою після того, як м'яч опинився у нього після того, як Горяїнов відбив удар Ідейе.

40 хв. Мехмеді забив у ворота Горяїнова. Але швейцарець пробивав з офсайду. Але якщо вірити футбольним прикметами, кияни сьогодні заб'ють.

Динамо - Металіст: Стенограма онлайн-трансляції матчу української Прем'єр-Ліги34 хв. Тайсон відкриває рахунок! Смертельна контратака від харків'ян. Шав'єр в центрі поля вивів на хід Тайсона, який пронісся половині поля киян і з лінії штрафного точно пробив у дальній від Шовковського кут.

33 хв. Раффаель вирішив повторити "подвиг" Тайво і пробив здалеку. Такий же результат - дуже неточно.

28 хв. Ідейе міг забивати. Велозу з крайньою лінії поля подав, Мехмеді продовжив, і Браун головою пробив. Декількох сантиметрів нехватило форвардові для того, щоб відкрити рахунок.

26 хв. Повернуло собі м'яч "Динамо". Дві непогані атаки провели кияни. Обидві - через правий фланг. Перша завершилася тим, що у Ідейе відібрали м'яч в штрафній. А друга закінчилася невдалим обведенням Махмеди.

22 хв. Шав'єр неточним ударом завершив атаку, яка почалася з швидкого рейду Тайсона і декількох спроб подати з правого флангу від Марлоса.

19 хв. Шелаєв зачепив по нозі Тайво. Виявилася потрібною медична допомога захисникові. Для інших - це час для відпочинку.

15 хв. Тайво завдав перший удар у бік воріт Гояринова. Метрів з 35-ти вирішив пробити нігерієць. Дуже неточно.

10 хв. Вілліан Гомес знову перевірив реакцію Шовковського. Програв йому боротьбу Хачеріді.

6 хв. Марлос на лівому фланзі накрутив Михалика і прострілив на Вілліана. Удар у бразильця не вийшов. Несильно і прямо в руки Шовковського.

3 хв. Більше часу з м'ячем на початку матчу проводять кияни. Вже дві непогані передачі пройшли в штрафну харків'ян з лівого флангу атаки. Обидві завершилися в руках Горяїнова.

Почався матч у Києві. Будемо сподіватися, що команди порадують нас гарною грою.