Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України

Київське "Динамо" і дніпропетровський "Дніпро" зіграли центральний матч чергового туру української прем'єр-ліги. Так зване "дніпровське" дербі сьогодні було як ніколи жарким. Обидві команди претендували на друге лігочемпіонівське місце, обидві знаходилися в непоганій формі і обом потрібна була в цьому матчі тільки перемога. В підсумку кияни не дали "Дніпру" розвернутися, показати свою гру. Натомість "Динамо" реалізувало два моменти і обіграло гостей 2:0.

27 квітня, 19:30
Київ, НСК "Олімпійський"
"Динамо" - "Дніпро", 2:0

Голи: Аруна, 9, 45

Динамо: Коваль, Данило Сілва, Хачеріді, Віда, Тайво, Велозу, Гармаш, Аруна, Гусєв, Ярмоленко, Ідейє

Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Дуглас, Чеберячко, Стрініч, Ротань, Кравченко, Федецький, Зозуля, Коноплянка, Матеус

Свистить Жабченко, сигналізуючи про завершення цього матчу. Програв "Дніпро" в натиску, агресії і в рахунку. Доля срібних медалей визначиться через тиждень в матчі "Динамо" з "Металістом".

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України90+2 хв. Сидорчук поміняв Ідейє. Тактична заміна у "Динамо".

90+1 хв. Могла пройти швидка контратака "Динамо", але Мехмеді віддав пас Данило Сілві, який знаходився в офсайді.

Арбітр компенсував чотири хвилини.

90 хв. Коваль захотів зберегти м'яч, побіг за межі штрафної, де порушив правила проти Селезньова.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України88 хв. Ротань заважав Тайво пробити штрафний, за що отримав жовту картку. Руслан, як і Зозуля, пропустить два наступні матчі "Дніпра".

87 хв. Без моментів у нас в кінці матчу. "Динамо" спокійно катає м'яч у центрі поля, розігруючи перевагу в одного гравця.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України85 хв. Зірвав оплески Гусєв, йдучи з поля. З 30-річчям вітають трибуни Олега, який поступається місцем на полі Мехмеді.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України83 хв. Поміняв наостанок Рамос Зозулю, випустивши на поле Кулакова.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України82 хв. Чергова картка - попереджений Селезньов.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України80 хв. У нас голепад попереджень. Безглузда жовта Зозулі, яка буде коштувати йому двох матчів. Це було восьме попередження Романа в цьому чемпіонаті.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України78 хв. Отримує жовту ще і Данило Сілва, а це означає, що пропустить динамівець гру проти "Металіста".

77 хв. Поки без варіантів для "Дніпра"...

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату УкраїниДинамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України75 хв. Навіщо? Навіщо Мандзюк зрубав Ярмоленка в центрі поля? Справедлива жовта, яка стала для футболіста другою. Грають дніпряни вдесятьох.

73 хв. Небезпечно було в штрафній "Динамо", але арбітр заспокоїв футболістів офсайдом.

70 хв. Непоганий переклад на лівий фланг, але Ярмоленко до м'яча не встиг.

67 хв. Розпалюються у нас пристрасті. Жабченко видаляє Блохіна з лавки запасних. Дограють кияни без головного тренера!

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України65 хв. Гармаш попереджений за апеляцію до арбітра.

65 хв. Ярмоленко з правого флангу входить в штрафну і після контакту з ногою суперника падає - свисток арбітра промовчав.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України64 хв. Другий хід Рамоса. Змінює він Матеуса, підсилюючи атаку Калінічем. Зозуля перейде на правий фланг. В атаці буде дует таранных форвардів Селезньов-Калініч.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України62 хв. Жорстко Матеус зіграв проти Віди, за що був нагороджений жовтою карткою.

58 хв. Ідейє рвався до воріт, міг пробивати з забійної позиції, але не дотягся до м'яча.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України57 хв. Поміняв Блохін автора дубля Аруну. Вийшов молодий Безус.

56 хв. Пробив Коноплянка штрафний небезпечно, але неточно.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України55 хв. Браун Ідейє вирішив поговорити з арбітром. Закінчилася розмова попередженням нігерійцю.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України53 хв. Жовта Аруні за фол на лінії своєї штрафної проти Ротаня. Крім гірчичника привіз нігерієць небезпечний штрафний.

50 хв. Знову обрізається захист "Дніпра"! Дозволили дніпропетровці Ідейє видати розрізну передачу на Гусєва. Якби не відчайдушний кидок Лаштувки в ноги вінгера "Динамо", бути б голу.

48 хв. Активний "Дніпро", подали штрафний, але в штовханині не пробили. Потім Чеберячко загострив зліва, але до удару не дійшло.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України46 хв. А ось і перший хід Рамоса. Менят тренер дніпрян лівого бровочника Стрініча на форварда Селезньова.

Перерва в матчі. "Динамо" скористалося двома помилками оборони і воротаря "Дніпра", що і зумовило результат першого тайму. Подивимося, як Хуанде Рамос буде змінювати малюнок гри своєї команди.

45+2 хв. Федецький небезпечно пробивав справа, метрів з 10-ти - Коваль на місці! Третій раз в матчі воротар рятує "Динамо" від гола.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України45 хв. Подвоюють рахунок кияни. Дубль Аруни!!! Виніс Тайво м'яч у бік воріт "Дніпра", але Лаштувка не вийшов і не забрав м'яч, чим скористався Ідейє. Нігерієць наздогнав сферу, відпасував на Ярмоленка, який в дотик віддав в центр штрафної на Аруну. Лукману залишилося тільки розстріляти Лаштувку. Привіз гол Лаштувка.

43 хв. Могла бути гарна контратака "Динамо", але Аруна не зміг зупинити належним чином м'яч і сфера викотилася за бокову.

40 хв. Як же не забив Матеус. Провалився центр захисту "Динамо", залишивши бразильця один на один з Ковалем, але той не зміг проштовхнути м'яч повз воротаря.

39 хв. Розіграли дніпряни штрафний, але пробити ніхто не зміг.

38 хв. Небезпечний штрафний заробляє Коноплянка. Це Гармаш зрубав Женю на вході в штрафну.

37 хв. Коноплянка пробив з штрафного метрів з 35-ти прямо по центру воріт - над поперечиною.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України35 хв. Зрівнюють кияни по жовтих. Віда жорстко стрибнув у ноги Кравченку і отримав попередження.

32 хв. Забиває "Динамо", але арбітри скасовують гол. Навісив Данило Сілва (м'яч швидше за все залишив поле тут) на Ідейє, який розібрався в центрі штрафної і вбив м'яч у ворота Лаштувки. Але арбітр Жабченко просвистів гру рукою у Ідейє.

30 хв. Велозу пробив по воротах метрів з 27-ми - у руки Лаштувці.

28 хв. Впав Матеус в боротьбі з Відою поблизу самої межі штрафної Коваля. Арбітр вказав, що потрібно продовжити гру. Але фолив Віда, фолив. Небезпечний штрафний міг би бути для "Дніпра".

27 хв. Пару хвилин сумбурного футболу у нас в матчі. М'яч переважно в центрі поля скаче, загострень немає.

25 хв. Класний удар Ротаня із-за меж штрафної - Коваль тягне в шикарному стрибку!!

22 хв. Після подачі з флангу Лаштувка на виході, вибиваючи м'яч зачепив і голову Гармаша. На щастя, з Денисом все нормально - легкий ногдаун...

19 хв. Гармаш поблизу лицьової переграв суперника, небезпечно прострілив уздовж лінії воріт, але ніхто з партнерів замкнути передачу не зміг.

17 хв. Пробив Кравченко по воротах Коваля, але м'яч пролетів набагато вище рамки. Поки нічого не виходить у дніпрян, нічогісінько.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України16 хв. А ось і перший гірчичник в нашому матчі. Ярмоленко постраждав від грубих дій Мандзюка.

15 хв. Велозу навісив зі штрафного з правого флангу, Гусєв підрізав м'яч у верхній кут - поруч зі штангою.

13 хв. Данило Сілва відібрав м'яч у Коноплянки, віддав пас на Гусєва, Олег вішав з правого флангу - у руки Лаштувці.

Динамо - Дніпро: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України9 хв. Не забили тоді, забивають зараз динамівці. Після кутового "Дніпра" перехопили кияни м'яч і організували вбивчу контратаку. Ярмоленко вивів Велозу і Аруну на двох захисників, які не перешкодили Мігелю вивести Аруну на Лаштувку. 1-0, Аруна виводить Київ вперед!!!

8 хв. А ось і моментище у "Динамо". Зобов'язані були забивати кияни. Влаштували вони цілий артобстріл воріт Лаштувки, але захисники два рази заблокували удари, а Ярмоленко з п'яти метрів не влучив у ворота.

5 хв. Уххх, яка атака пройшла у "Динамо". Розіграли на лівому фланзі кияни, і Гусєв розрізав весь захист "Дніпра", але суддя просигналізував офсайд.

2 хв. Активніше почали кияни. В основному загострюють через фланг Ярмоленка. Але до ударів поки не доходило.

1 хв. Ідейє поборовся за м'яч в повітрі, скидав на Аруну, але Дуглас в останній момент вибив м'яч.

1 хв. Розіграли динамівці м'яч у центрі поля. Гра почалася.

Добрий вечір, друзі! Виходять команди на поле, а це означає, що ми починаємо нашу трансляцію.