Девід Бекхем зіграв останній матч в США, який приніс чемпіонство його "Гелексі"

У суботу каліфорнійська команда в прощальному матчі Девіда Бекхема в MLS здобула вольову перемогу над "Динамо Х'юстон" з рахунком 3:1. "Лос-Анджелес Гелексі" в четвертий раз в історії став переможцем чемпіонату MLS, підтвердивши звання чемпіона, видобутого в минулому сезоні.

Як пише Eurosport, першими вразив ворота "Х'юстон" - на 44-й хвилині відзначився Кален Карр. Проте "Лос-Анджелес" зумів відігратися і вийти вперед протягом всього однієї п'ятихвилинки - голи на рахунку ставшого згодом MVP матчу Омара Гонсалеза, який відзначився на 61-й хвилині, і лідера нападу команди Лендона Донована, який на 65-й хвилині реалізував пенальті. Крапку в матчі на 94-й хвилині поставив інший відомий гравець з Європи Роббі Кін, який подібно Бекхему раніше виступав в англійській прем'єр-лізі. Сам зоряний англійський півзахисник провів на полі майже весь матч.

Матч з "Динамо" став останнім в MLS для екс-капітана збірної Англії Бекхема, який в кінці листопада оголосив про рішення спробувати свої сили в іншій лізі. Британець виступав за "Гелаксі" з 2007 року. При ньому клуб двічі грав у фіналі чемпіонату (2009, 2011)і здобув титул в минулому році. Також "Гелаксі", заснований в 1995 році, ставав чемпіоном в сезонах 2002 і 2005 років.