Дитячий журнал в Тунісі опублікував інструкції з виготовлення "Коктейля Молотова" (фото, відео)

Туніський дитячий журнал "Веселка" опублікував докладні інструкції з виготовлення "Коктейля Молотова". 

Туніський дитячий журнал "Веселка" опублікував докладні інструкції з виготовлення "коктейля Молотова". Про це повідомляє Russia Today.

Міністерство у справах жінок та сім'ї Тунісу вже висловило стурбованість тим, що стаття являє загрозу для життя дітей і спонукає до використання "коктейля Молотова" у актах вандалізму або тероризму.

Читайте також: Франція закриває посольства в 20 країнах через карикатури на пророка Мухаммеда (фото)

Стаття опублікована в рубриці "Куточок знань" і містить докладну інструкцію з виготовлення запальної суміші: "Коктейль Молотова" - це саморобна запальна зброя, що складається зі скляної пляшки і згорнутої ганчірки, зануреної в займисту рідину (масло, спирт, бензин). Назву придумали фінські солдатами під час Другої світової війни на честь В'ячеслава Молотова, міністра закордонних справ Радянського Союзу в період "Зимової війни".

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook

Описується і спосіб використання "коктейля Молотова": "Пристрій необхідно підпалити і кинути в бік противника. При потраплянні вона розбивається і вражає ціль".

Публікація в дитячому журналі могла б залишитися непоміченою, проте після подій акцій протесту у мусульманський країнах, викликаних фільмом "Невинність мусульман", викликала занепокоєння в уряді Тунісу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся