Der Spiegel помилково опублікував некролог на Джорджа Буша-старшого

Німецький тижневик Der Spiegel помилково опублікував на своєму сайті некролог, присвячений колишньому Президенту США Джорджу Бушу-старшому. Скандальна стаття провисіла всього кілька хвилин, однак багато користувачів Інтернету встигли з нею ознайомитися.

Німецький тижневик Der Spiegel помилково опублікував на своєму сайті некролог, присвячений колишньому Президенту США Джорджу Бушу-старшому. Скандальна стаття провисіла всього кілька хвилин, однак багато користувачів Інтернету встигли з нею ознайомитися, повідомляє НТВ.

Автор некролога, нью-йоркський кореспондент журналу Марк Пітцке, характеризує Буша-старшого як "безбарвного" ​​політика, чий образ виграє лише порівняно з його сином - Джоржем Бушем-молодшим.

Читайте також: Екс-Президент США Буш покинув реанімацію

Сьогодні Джорджа Буша виписали з лікарні, він був госпіталізований з підозрою на пневмонію, однак аналізи підтвердили, що у нього не пневмонія, а бронхіт.

Додамо, що Джордж Буш старший - найстаріший з нині живих колишніх Президентів США. Йому 88 років.

Зазначимо, що випадки передчасних похорону знаменитостей більше характери для соціальних мереж, де сумнівні чутки поширюються з шаленою швидкістю. За останній час блогери встигли повідомити про уявної смерті Марини Владі, Михайла Жванецького, Михайла Горбачова і Леоніда Куравльова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top