Депутати Держдуми РФ хочуть заборонити іноземцям працювати на федеральних каналах через обмовку Познера (відео)

Зроблена Володимиром Познером в його авторській програмі обмовка (тоді він назвав Державну думу "державною дурою") може в перспективі коштувати йому місця на телебаченні.

Зроблена Володимиром Познером в його авторській програмі обмовка (тоді він назвав Державну думу "державною дурою") може в перспективі коштувати йому місця на телебаченні.

Депутати всерйоз образилися на телеведучого і планують провести через Держдуму законопроект, що забороняє доступ на федеральні канали тим іноземним громадянам, заяви яких "дискредитують Росію і російську владу". Про це парламентарії повідомили Познеру в листі, повідомляє "Ехо Москви".

Лист підписали представники всіх чотирьох парламентських фракцій: Андрій Луговий (ЛДПР), Михайло Старшинов ("Єдина Росія"), Олег Денисенко (КПРФ) і Ігор Зотов ("Справедлива Росія"). За їх словами, вищевказаний законопроект буде внесений на розгляд до парламенту найближчим часом. Нагадаємо, що Познер має три громадянства - Росії, США і Франції.

Читайте також: Держдума РФ прийняла відповідний закон на "акт Магнітського", який забороняє американцям всиновлення

"Ви назвали вищий законодавчий орган країни "дурою", при цьому зробивши вигляд, що обмовилися", - написали Познеру депутати, у яких "зміст і тон" висловлювань ведучого залишили місце для сумніву в "щирості його пояснень". Вказавши Познеру на "неповагу до країни", депутати запропонували йому найближчим часом шукати роботу у його "американських і французьких колег".

Скривджених депутатів вже підтримало керівництво "Єдиної Росії". Секретар генеральної ради партії і віце-спікер Держдуми Сергій Неверов заявив, що "якби подібна ситуація сталася, наприклад, в США, де-небудь громадянин Росії в ефірі провідного американського каналу виступив з подібними заявами на адресу конгресу, то реакція конгресу була б негайною". Тому Неверов вважає, що "мова не йде про обмеження прав, у тому числі і на свободу слова - питання в шанобливому ставленні, перш за все до громадян країни, до їх вибору".

Володимир Познер зробив обмовку, про яку йде мова, в кінці програми. Він критикував депутатів за прийняття "закону Діми Яковлєва", який забороняє американським громадянам всиновлювати російських сиріт.

Нагадаємо, що це не перший випадок, коли багаторазовий лауреат вищої телевізійної премії країни ТЕФІ чує погрози з боку законодавців. Так, в кінці жовтня ц.р. депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Ілля Костунов направив гендиректору "Першого каналу" Костянтину Ернсту листа з проханням звільнити ведучого, який порівняв методи СК РФ з методами КДБ, висловлюючись про справу опозиціонера Леоніда Развозжаева. У підсумку справу спробували "зам'яти", коли повідомлення про лист стали надбанням громадськості і викликали шквал емоцій і широку підтримку телеведучого.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top