ua en ru

Демократам не вдасться отримати "супербільшість" в сенаті Конгресу США

09:11 03.12.2008 Ср
2 мин
Республіканець Сексбі Чемблісс отримав перемогу на перевиборах до сенату Конгресу США в штаті Джорджія, поховавши тим самим надії демократів на завоювання "супербільшості" в сенаті. За підсумками підрахунку більшості голосів виборців С.Чемблісс набирає 60% і переобирається на другий термін як представник Джорджії в Конгресі, передає Associated Press.

Республіканець Сексбі Чемблісс отримав перемогу на перевиборах до сенату Конгресу США в штаті Джорджія, поховавши тим самим надії демократів на завоювання "супербільшості" в сенаті. За підсумками підрахунку більшості голосів виборців С.Чемблісс набирає 60% і переобирається на другий термін як представник Джорджії в Конгресі, передає Associated Press. Вибори в Джорджії проводилися повторно у зв'язку з тим, що 4 листопада ц.р. жодному з трьох кандидатів на місце сенатора не вдалося завоювати необхідної кількості голосів. До фінального протистояння між С.Чембліссом і демократом Джимом Мартіном було прикуто особливу увагу, оскільки перемога Дж.Мартіна залишала Демократичній партії шанс вперше за багато років добитися в сенаті більшості в 60 місць. Це дозволило б демократам проводити практично будь-які рішення в сенаті без перешкод з боку республіканців. За підсумками виборів до сенату, які відбулися в день президентських виборів 4 листопада ц.р., Демократична партія зуміла відібрати ключові позиції у Республіканської партії і добилася 58 місць в сенаті. У Джорджії і Міннесоті, проте, переможець визначений не був, що залишало демократам надію на абсолютний успіх. Проте тепер результати виборів у Міннесоті перестають мати таке важливе значення для демократів.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: