ru ua

Dell витратить 25 млрд дол. в 2010 р. в рамках контрактів з партнерами з КНР

Автор: RBC.UA
Третій за величиною в світі виробник персональних комп'ютерів - американська корпорація Dell - має намір витратити 25 млрд дол. в 2010 р. в рамках контрактів з китайськими постачальниками і партнерами.

Третій за величиною в світі виробник персональних комп'ютерів - американська корпорація Dell - має намір витратити 25 млрд дол. в 2010 р. в рамках контрактів з китайськими постачальниками і партнерами, передає Reuters.

Аналогічний показник роком раніше склав 29 млрд дол., а в 2008 р. - 23 млрд дол. Відповідну заяву зробив сьогодні президент компанії Майкл Делл. Він додав, що виручка компанії на китайському ринку поточного року наблизиться до значення в 5 млрд дол.

Напередодні Dell запустила нову лінію економічних серверних рішень і систем зберігання даних з метою збільшити частку присутності на китайському ринку. Американська комп'ютерна корпорація, що поставляє на даний момент 60% серверної продукції, що використовується китайськими інтернет-компаніями, зацікавлена в доступі в сектори освіти і охорони здоров'я Китаю, де інформаційні технології сприяли б підвищенню продуктивності, відзначило керівництво Dell.

Продажі компанії Dell на китайському ринку попереднього кварталу підскочили на 81% на тлі прийнятих урядом Китаю заходів зі стимулювання споживання, особливо в невеликих містах.

Чистий прибуток американського виробника комп'ютерів Dell по US GAAP скоротився в 2009-2010 фінансовому році (завершився 29 січня 2010 р.) на 42% - до 1,43 млрд дол. проти 2,48 млрд дол. в 2008-2009 р. Такі дані містяться в поширеному сьогодні звіті компанії.

Виручка Dell за підсумками фінансового року знизилася на 13% - до 52,9 млрд дол., а операційний прибуток скоротився на 32% - до 2,17 млрд дол.

Компанія Dell з головним офісом в Остіні (штат Техас, США) заснована в 1984 р. На сьогоднішній день компанія є одним зі світових лідерів в галузі розробки і виробництва комп'ютерних систем.

Виробничі потужності компанії знаходяться в Остіні, Нашвілле (штат Теннессі, США), Ельдорадо до Сул (Бразилія), Лімерику (Ірландія), Пінанге (Малайзія) і Сяминє (Китай). Генеральним директором Dell Inc. є її засновник Майкл Делл.