ua en ru

Dell має намір придбати постачальника послуг з управління даними Compellent за 960 млн дол

Автор: RBC.UA
Провідний американський виробник персональних комп'ютерів Dell і IT-компанія Compellent Technologies, яка розробляє технології зберігання і відновлення інформації та управління даними, підписали угоду, що зобов'язує, згідно з якою Dell придбає бізнес Compellent.

Провідний американський виробник персональних комп'ютерів Dell і IT-компанія Compellent Technologies, яка розробляє технології зберігання і відновлення інформації та управління даними, підписали угоду, що зобов'язує, згідно з якою Dell придбає бізнес Compellent. Про це повідомляється в опублікованому сьогодні спільному прес-релізі компаній, передає РБК.

За умовами угоди, Dell викупить всі акції Compellent, що знаходяться в обігу, заплативши за кожну 27,75 дол. готівкою. Таким чином Dell оцінює Compellent приблизно в 960 млн дол. Транзакція вимагає схвалення акціонерів Compellent. Угода повинна завершитися на початку 2011 р., повідомили сторони.

Нагадаємо, чистий прибуток компанії Dell Inc. за дев'ять місяців 2010-2011 фінансового року, що завершився 30 жовтня ц.р., виріс на 55% і склав 1,708 млрд дол. проти прибутку в 1,099 млрд дол., зафіксованого за аналогічний період роком раніше.

Виручка за звітний період виросла на 21% і досягла 45,802 млрд дол. в порівнянні з 38,002 млрд дол., отриманими роком раніше. Операційний прибуток компанії виріс на 38% - з 1,662 млрд до 2,288 млрд дол.

Чистий прибуток Dell Inc. за III квартал 2010-2011 фінансового року виріс більш ніж у два рази і склав 822 млн дол. проти прибутку в 337 млн дол., зафіксованого за аналогічний період роком раніше. Виручка Dell за звітний квартал виросла на 19% і досягла 15,394 млрд дол. в порівнянні з 12,896 млрд дол., отриманими роком раніше. Операційний прибуток компанії виріс на 77% - з 577 млн дол. до 1,024 млрд дол.

Dell Inc. - третій за величиною в світі виробник персональних комп'ютерів. Устаткування, вироблене Dell, включає сервери, системи зберігання даних, робочі станції, мережеве устаткування, персональні комп'ютери, ноутбуки і КПК, принтери, багатофункціональні пристрої, монітори, проектори, телевізори. Виробничі потужності компанії знаходяться в містах Остіні, Нашвіллі (штат Теннессі, США), Ельдорадо до Сул (Бразилія), Лімерику (Ірландія), Пінанге (Малайзія) і Сямині (Китай). Генеральним директором Dell Inc. є її засновник Майкл Делл. Компанія входить у розрахункову базу індексу Nasdaq.

Компанія Compellent Technologies розробляє і поставляє корпоративні системи зберігання даних, реалізує технології обслуговування даних, які повністю автоматизують багаторівневу структуру збереження даних в електронному сховищі. Акції компанії торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі.