Д.Чейні: Адміністрація Дж.Буша зловить лідера "Аль-Кайєди" за 29 днів
Адміністрація президента США Джорджа Буша "з радістю зловить" лідера міжнародної терористичної мережі "Аль-Кайєда" Усаму бен Ладена в останні тижні, які залишаються до приходу до влади нового глави Білого дому Барака Обами. Із такою заявою виступив віце-президент країни Дік Чейні. За його словами, не дивлячись на те, що знайти У.бен Ладена не вдалося досі, хоча після терактів 11 вересня 2001р. пройшло вже більше семи років, Сполучені Штати просунулися в справі руйнування "Аль-Кайєди", передає Associated Press. Д.Чейні також відзначив, що терорист номер один "так ховається від людей, що не ясно, чи управляє він взагалі "Аль-Кайєдою". Віце-президент США фактично повторив сумніви, висловлені раніше директором ЦРУ Майклом Хайденом. На думку останнього, лідер світового тероризму витрачає дуже багато сили для забезпечення своєї безпеки, щоб брати повноцінну участь в управлінні "Аль-Кайєдою". Тим часом, у адміністрації Дж.Буша залишається на впіймання У.бен Ладена всього 29 днів. Обраний президент США Б.Обама вступає на посаду 20 січня 2009 р. Після терактів 11 вересня ім'я У.бен Ладена стало всесвітньо відомим, а за його впіймання американська влада пообіцяла 25 млн дол. Припускають, що "терорист №1" в світі ховається в горах на кордоні Афганістану і Пакистану, проте зловити його досі не вдалося, а в Інтернеті раз у раз з'являються звернення У.бен Ладена, в яких він закликає мусульман всього світу вести джихад ("священну війну") проти США, Ізраїлю і їхніх союзників.