ЧС з хокею: Збірна України переграла японців

Збірна України з хокею виграла свій четвертий поєдинок на Чемпіонаті світу в першому дивізіоні, який у ці дні проходить в Японії. Цього разу підопічні Володимира Голубовича в серії буллітів переграли господарів чемпіонату.

Збірна України з хокею виграла свій четвертий поєдинок на Чемпіонаті світу в першому дивізіоні, який у ці дні проходить в Японії. Цього разу підопічні Володимира Голубовича в серії буллітів переграли господарів чемпіонату. Японці, на правах господарів, з самого початку поєдинку обрушили шквал атак на ворота Ігоря Карпенка, проте наш голкіпер демонстрував впевнену гру. Приблизно в середині першого періоду українці вирівняли гру і кілька разів небезпечно огризнулися, проте до перерви рахунок не був відкритий. Ледве розпочався другий період, як Костянтин Касянчук вивів нашу команду вперед, реалізувавши "більшість". Проте не пройшло і п'яти хвилин, як Такахіто Сузукі рахунок зрівняв. А ще через десять хвилин вже господарі були попереду – помилкою оборони збірної України скористався Тору Каміно. Час закінчувався, і здавалося, що на другу перерву японці підуть лідерами, проте менш, ніж за хвилину до кінця другої двадцятихвилинки Сергій Варламов реалізував чергову "більшість" нашої команди. У третьому періоді обидві команди могли забивати, проте надійно грали воротарі. Овертайм також не виявив переможця, і, як результат, доля матчу вирішувалася в серії буллітів, де точнішими були українці –єдиний гол на рахунку Дмитра Цируля. Наступний матч підопічні Володимира Голубовича проведуть завтра проти збірної Угорщини, в якому наших хлопців може влаштувати лише перемога. У інших матчах нашої групи збірна Литви переграла Естонію – 4:1, а угорці були сильнішими від хорватів – 3:0. Турнірна таблиця після зіграних матчів: 1. Угорщина – 4 гра / 12 очок 2. Україна – 4 / 11 3. Японія – 4 / 7 4. Литва – 4 / 3 5. Хорватія – 4 / 2 6. Естонія – 4 / 1