ЧС-2010: Збірна України переграла збірну Казахстану з рахунком 2:1

Збірна України з футболу зіграла свій черговий матч у відборі на Чемпіонат світу 2010 року. Підопічні Олексія Михайличенко приймали на своєму полі збірну Казахстану і перемогли з рахунком 2:1.

Збірна України з футболу зіграла свій черговий матч у відборі на Чемпіонат світу 2010 року. Підопічні Олексія Михайличенко приймали на своєму полі збірну Казахстану і перемогли з рахунком 2:1. Як і личить господарям поля, українці почали матч дуже впевнено і відразу ж оволоділи ініціативою. Тим несподіванішим був гол, який українці пропустили на 18-ій хвилині матчу. Плутаниною на штрафному майданчику наших хлопців скористався Нусербаєв, точно пробивши головою. Відразу ж українці могли зрівнювати рахунок, проте спочатку, після навісу Ротаня, казахів врятувала поперечина, а через пару хвилин Воронін не зумів забити по порожніх воротах. Та все ж на 33-ій хвилині українці досягли свого, коли Назаренко ювелірним ударом з штрафного зрівняв рахунок в матчі. Ще через кілька хвилин з штрафного небезпечно пробивав Ротань, проте на висоті був голкіпер гостей. А за хвилину до свистка на перерву казахи могли забивати другий гол, але Ербес не зумів грамотно розпорядитися м'ячем після помилки Богуша на виході. На самому початку другого тайму підопічні Олексія Михайличенко вишли вперед: Мілевський прийняв м'яч на лінії штрафного майданчика і точно відпасував на Назаренко – півзахисник "Дніпра" був точний і оформив "дубль" в цьому матчі. Після цього українці могли ще неодноразово забивати, проте свої моменти ніяк не могли використовувати Мілевський, Воронін, Селезньов, Назаренко. В той же час казахи часом досить небезпечно відбивалися, і в кінці матчу навіть могли відігратися, проте в одному з епізодів Аверченко пробив трохи вище за ворота. У результаті – перемога збірної України з рахунком 2:1.