ЧС-2010: Збірні Німеччини і Гани вийшли в 1/8 фіналу

На Чемпіонаті Світу з футболу визначилися учасники плей-офф від групи D. Ними стали збірні Німеччини і Гани.

Саме ці команди грали між собою в останньому турі групового етапу. У першому таймі переважніше виглядали африканці, які мали кілька хороших моментів для взяття воріт. Німці, в свою чергу, також не відсиджувалися в обороні. В одному з епізодів міг відкривати рахунок Озіл, проте він не зумів використати вихід один на один. У дебюті другого тайму на побачення з голкіпером вийшов гравець Гани Квадво Асамоа, проте тут вже на висоті був Нойєр. А на 61-й хвилині Озіл красивим ударом з-за меж штрафного вивів Німеччину вперед.

До фінального свистка Гана мала шанси для того, щоб відігратися, проте рахунок на табло не змінився - перемога Німеччини 1:0.

Такий рахунок цілком влаштовував збірну Сербії, якої цілком вистачало і нічиєї в матчі з Австралією. До сімдесятої хвилини серби утримували необхідний для себе рахунок, проте на 70-й хвилині Кехілл замкнув передачу з флангу. А ще через дві хвилини Бретт Холман дальнім ударом подвоїв перевагу своєї команди. За 7 хвилин до фінального свистка Пантеліч один гол відквитав, проте на більше сербів не вистачило.

У результаті - перемога Австралії з рахунком 2:1.