ЧС-2010: Збірні Бразилії і Португалії вийшли в плей-офф

Визначилися учасники плей-офф Чемпіонату Світу з футболу від групи G. Ними стали збірні Бразилії і Португалії.

Саме ці команди зустрічалися між собою в останньому турі групового етапу. Протягом всього поєдинку на полі була багато боротьби, про що говорить велика кількість попереджень. У першому таймі команди не створили по суті жодного небезпечного моменту, а на початку другої половини португальці могли виходити вперед, проте Рауль Мейрелеш з вигідної позиції не потрапив у ворота. Після цього команди відверто догравали матч і, як результат, зіграли внічию 0:0.

В іншому матчі зустрічалися збірні КНДР і Кот-д'Івуара. Африканцям для того, щоб пробитися в плей-офф, потрібно було вигравати з різницею мінімум в 8 голів і сподіватися на програш Португалії. Проте івуарійці зуміли лише тричі відзначитися в воротах суперника. Яя Туре вивів свою команду вперед, Ндрі Ромарік подвоїв перевагу своєї команди, а за 10 хвилин до фінального свистка Саломон Калу поставив крапку в матчі - 3:0.