ЧС-2010: Збірна Чилі обіграла Швейцарію з рахунком 1:0

На Чемпіонаті Світу з футболу в групі Н відбувся один поєдинок, в якому збірна Чилі з рахунком 1:0 обіграла Швейцарію.

Почали матч активніше чилійці і вже на 10-й хвилині мали непоганий момент для взяття воріт. Артуро Відаль небезпечно пробив по воротах, проте Бенальо в стрибку відбив м'яч. Набіг Карлос Кармона, добив, однак і тут блискучу реакцію продемонстрував голкіпер швейцарців. Після цього гра проходила переважно в центрі поля без особливої гостроти біля обох воріт. А на 31-й хвилині швейцарці залишилися в меншості - за відмашку з поля був видалений Бехрамі. Чилійці притиснули суперника до їхніх воріт, проте до перерви скористатися чисельною перевагою не змогли.

Зі стартових хвилин другої половини матчу латиноамериканці великими силами пішли вперед і на 49-й хвилині забили гол, проте суддя його не зарахував через офсайд. Чилійці продовжували тиснути і все ж на 75-ій хвилині досягли свого. Після передачі на хід Паредес вискочив один на один з Бенальо, прокинув м'яч повз голкіпера і відпасував Марку Гонсалесу, якому залишалося тільки влучити в порожні ворота. На останній хвилині швейцарці могли врятуватися, проте удар Дердійока був неточним. У результаті - перемога Чилі з рахунком 1:0.