ЧС-2010: Парагвай обіграв Словаччину з рахунком 2:0

У черговому турі групового етапу чемпіонату світу з футболу в групі F збірна Парагваю обіграла збірну Словаччини з рахунком 2:0.

Парагвай почав матч гостріше. Санта Крус здорово пробив, м'яч влучив у Шкртела і полетів у лівий верхній кут, але Муха вибив м'яч на кутовий. На перших хвилинах саме південноамериканці володіли невеликою перевагою, заробляючи стандарти. Поступово словаки зуміли відсунути гру зі своєї половини поля. Правда, до чужих воріт словаки не добиралися. У результаті, перевага збірної Парагваю призвела до логічного завершення. Віра отримав м'яч на лінії штрафної і в дотик відправив снаряд у ціль.

Після пропущеного м'яча, словаки самі почали атакувати. Після кутового Салата виграв боротьбу на другому поверсі, але пробив вище цілі. Повинен був забивати Барріос. Він перехопив м'яч, вийшов на ударну позицію і потужно пальнув по воротах словаків, але Муха зіграв надійно і відбив м'яч.

На початку другої половини швидкості гри впали. Парагвайці взагалі-то нікуди не поспішали, а у словаків не виходило підвищити темп. За двадцять хвилин до кінця матчу Парагвай міг зняти всі питання про переможця. Міг забити Віра, але не влучив у ворота. Невдовзі сам Санта Крус прострілював з лівого флангу, але м'яч ледве і сам не прошмигнув у дальній кут. Власне саме південноамериканці продовжували тиснути, а ось у словаків ну нічого не виходило. У підсумку, парагвайці все ж таки забили свій другий гол. Після розіграшу штрафного південноамериканці провели другу хвилю атаки, яка і призвела до взяття воріт.